Wiemy, kiedy zadebiutuje najnowszy zegarek Samsunga. Galaxy Watch już niedługo | Tabletowo.pl

Wiemy, kiedy zadebiutuje najnowszy zegarek Samsunga. Galaxy Watch już niedługo

Dołącz do dyskusji 0

Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy Was, że rynek nigdy nie ujrzy Samsunga Gear S4. Nie dlatego, że producent rezygnuje z rynku wearables, ale dlatego, że swój nowy zegarek planuje nazwać Galaxy Watch, czego dowodem miało być zastrzeżenie tej nazwy towarowej w kilku państwach. Teraz wiemy, kiedy zadebiutuje wspomniane urządzenie. Jesteście ciekawi?

Samsung Galaxy Watch nie jest być może najgłośniejszym tematem na różnego rodzaju portalach technologicznych, jednak trzeba przyznać, że od czasu do czasu pojawiają się plotki na jego temat, które przede wszystkim… budzą wątpliwości. Najpierw mieliśmy dylemat, czy Samsung pozostanie przy swoim autorskim systemie operacyjnym, jakim jest Tizen, czy może jednak postawi na Wear OS. Nieco później mieliśmy do czynienia z pogłoskami na temat nowej nazwy, a data premiery zegarka tak naprawdę była zagadką. Aż do dzisiaj.

Samsung Galaxy Watch (którego jeszcze do niedawna nazwalibyśmy Samsung Gear S4) ma zostać pokazany światu razem z najnowszym Notatnikiem producenta. Przewidujemy, że Samsung Galaxy Note 9 zostanie zaprezentowany światu już 9 sierpnia, a smartwatch ma mu na tej konferencji towarzyszyć.

Co więcej, spodziewamy się, że Galaxy Watch będzie do kupienia między innymi w zestawie z flagowcem, a zatem powinien pojawić się na rynku nie później niż 24 sierpnia – osobiście powątpiewam, że producent pokusi się o jego wcześniejszą dystrybucję.

Samsung Gear S3

Bez żadnych dodatkowych szczegółów, ale dowiedzieliśmy się również, jakoby Galaxy Watch rzeczywiście miał zostać zaprezentowany światu w dwóch rozmiarach. Plotka wspomina również, że – wbrew wcześniejszem pogłoskom – najnowszy smartwatch Samsunga zadebiutuje z nową wersją Tizena na pokładzie. Krążą również głosy, że producent chce jeszcze bardziej skupić się na aspekcie fit swoich wearables i Galaxy Watch będzie kolejną inwestycją w funkcje takie, jak pomiar tętna, jego monitorowanie podczas treningu czy też rejestrowanie różnego rodzaju aktywności fizycznych. Jak będzie w rzeczywistości? Tego powinniśmy się dowiedzieć już niedługo.

*Na zdjęciu tytułowym Samsung Gear S3 Classic (pod linkiem znajdziecie jego recenzję, przygotowaną przez Kasię)

źródło: PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona