Nadchodzi Lenovo Yoga Tab 3 - promocyjna grafika trafiła do sieci | Tabletowo.pl

Nadchodzi Lenovo Yoga Tab 3 – promocyjna grafika trafiła do sieci

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo ostatnio dość mocno „rozrabia”. Po przejęciu Motoroli ma w swoim portfolio zarówno świetne smartfony z niższej i średniej półki, jak i tablety – zwłaszcza pochodzące z chwalonej serii Yoga. Największym atutem tejże linii produktowej jest specyficzna obudowa, która skrywa w sobie pojemny akumulator, pozwalający na długi czas pracy urządzenia. Na rynku dostępne są już dwie generacje tych produktów, ale wiemy już, że wkrótce poznamy też trzecią.

O Lenovo Yoga Tab 3 mówi się już od kilku tygodni, a biorąc pod uwagę fakt, że plotki zaczynają przybierać na sile, bardzo prawdopodobne jest, że premiera będzie miała miejsce podczas konferencji na IFA 2015 w Berlinie (w pierwszych dniach września). Kilka chwil temu na Twitterze znany użytkownik @UpLeaks opublikował promocyjną grafikę, która przedstawia nadchodzący sprzęt i kilka informacji na jego temat.

Niestety, z językiem chińskim nie jestem zaznajomiona, ale dzięki tłumaczowi Gooogle udało mi się zrozumieć, że tablet będzie oferował do 20 godzin działania na jednym ładowaniu oraz… obrotowy aparat. O ile długi czas pracy nie jest w przypadku Yogi żadnym zaskoczeniem, tak obrotowy aparat będzie tu czymś nowym i pozwoli robić zdjęcia tym samym aparatem zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia. To z kolei pozwoli uzyskiwać lepsze fotografie typu selfie.

Z poprzednich spekulacji wiemy, że nowe produkty z serii Yoga Tab 3 mają należeć do średniej półki cenowej i oferować parametry do niej adekwatne. Wstępnie mówi się o ekranie 8″ i 10,1″ 1280 x 800 pikseli i Snapdragonie 210.

Na potwierdzenie powyższych informacji musimy jednak poczekać jeszcze kilka tygodni.

źródło: UpLeaks

Aktualizacja:

I kolejna grafika trafiła do sieci:

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona