Ważne

Premiera nowych Lenovo Yoga Tablet 3 coraz bliżej

Lenovo Yoga Tablet to jedna z ciekawszych linii tabletów z Androidem, jakie znajdziemy na rynku. Jednak jak to już zwykle bywa, powoli nadchodzi czas na prezentację nowych modeli. Niedawno jedno z takich urządzeń otrzymało certyfikat Bluetooth, z kolei teraz pojawiło się na zdjęciu prasowym, które „wyciekło” do sieci. Co jeszcze o nim wiemy?

Na fotografii widzimy Lenovo Yoga Tablet 3 8.0 YT3-850F (wersja przeznaczona do sprzedaży na całym świecie). Ma to być typowy tablet z najniższej półki, więc trudno oczekiwać jakichkolwiek „wyśrubiowanych” parametrów. Ośmiocalowy ekran wyróżni się rozdzielczości 1280 x 800 pikseli.

Moc obliczeniową dostarczy Snapdragon 210 – cztery rdzenie ARM Cortex A7 1,1 GHz w połączeniu z Adreno 304 zapewnią marną wydajność. Dodatkowo tablet ten zostanie wyposażony w obrotowy aparat. Niestety na razie to wszystko, co jest pewne odnośnie nadchodzącej taniej Yogi.

Chińczycy szykują więcej premier na obecny kwartał – w mocniejszych wariantach zapewne ujrzymy nowe Intel Atom x5 czy X7 i znacznie lepsze podzespoły.Wszystko wskazuje, że Lenovo szykuje prezentację nowych modeli na IFA 2015.

Myślę, że Chińczycy będą mogli odrobić część strat z rynku telefonów komórkowych właśnie w segmencie tabletów. Zobaczymy, jak nowe Yoga Tablet będą się prezentować na tle rywali.

źródło: @rquandt przez Android Headlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona