Nadchodzi kolejny smartfon ze Snapdragonem 835. Czy to Nubia Z17? | Tabletowo.pl

Nadchodzi kolejny smartfon ze Snapdragonem 835. Czy to Nubia Z17?

Dołącz do dyskusji 0

Niespełna miesiąc minął od oficjalnej prezentacji modelu Nubia Z17 Mini. A skoro pojawił się model Mini, wydaje się, że czas na wersję „maxi”, „standard”, albo po prostu Z17. W sieci pojawił się właśnie screen z popularnego benchmarku, Geekbench. Zaprezentowane tam urządzenie to prawdopodobnie właśnie ten model.

Na ten moment zbyt wiele na jego temat jednak nie wiemy. Najciekawszą rzeczą związaną ze smartfonem oznaczonym kodem NX563J, jest zastosowany w nim procesor. Za wydajność działania odpowie bowiem Snapdragon 835, więc ta sama jednostka, która znajduje się w Samsungu Galaxy S8 czy Xiaomi Mi6. Procesor zostanie wsparty przez 4 GB pamięci RAM. Oczywiście całość ma pracować pod kontrolą Androida w wersji 7.1.1.

Nubia Z17 Geekbench

I tak naprawdę to wszystko, co wiemy o tym urządzeniu. Nie znamy żadnych szczegółów, takich jak zastosowane aparaty, które do dyspozycji otrzyma użytkownik czy pojemność baterii. Nie wiemy również jaki jest przybliżony termin, w którym smartfon miałby zadebiutować, ani (co oczywiste) jaka miałaby być jego wyjściowa cena.

A co więcej słychać u chińskiego producenta? W kontekście naszego kraju, mamy akurat niezłe informacje. Niedawno testowane przez nas modele, będące dziełem właśnie submarki ZTE, Nubia Z11 Mini i Nubia Z9 Max, już w połowie miesiąca pojawią się w sprzedaży w polskiej dystrybucji. Czekaliście na nie?

Źródło: GSM Arena

**Na grafice wyróżniającej Nubia Z11 Mini

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona