Nadchodzi Google Nexus Tablet? | Tabletowo.pl

Nadchodzi Google Nexus Tablet?

Dołącz do dyskusji 0

Kiedy zobaczyłem dzisiejszy wpis na Eldara Murtazina, rosyjskiego recenzenta smartfonów i tabletów, na Twitterze, powiedziałem: „O kurczę!”.

Czym jest Nexus? To marka Google, do tej pory pojawiły się tylko dwa urządzenia sygnowane jej logo – smartfony Nexus One i Nexus S, oba bardzo potężne i bardzo lubiane. Miały ogromny wpływ na rozwój Androida i nagły wzrost popularności tego systemu. Dzisiaj, dzięki niezawodnemu Eldarowi, możemy założyć, że do Nexus One i Nexus S dołączy jeszcze jedno urządzenie – Nexus Tablet.

Nie wiemy o nim absolutnie nic. Eldar w późniejszych wpisach na Twitterze zapewniał, że informacje są prawdziwe, ale obawia się, że Google po raz kolejny wszystkiego się wyprze (tak, jak początkowo zrobiło to z netbookiem Cr-48).

Przyszłość przyniesie ulgę naszej rozpalonej ciekawości. Być może taki tablet nie istnieje, a być może istnieje… i zmieni wszystko.

Czego oczekiwalibyście po tablecie wyprodukowanym przez samego Google’a? Na jakim systemie powinien pracować? Android 3.0? Chrome OS? Podzielcie się przypuszczeniami (i życzeniami) w komentarzach!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona