Nadchodzi Asus Transformer z Windows 8 i Androidem… jednocześnie! (wideo) | Tabletowo.pl

Nadchodzi Asus Transformer z Windows 8 i Androidem… jednocześnie! (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

W komentarzach pod wpisami o urządzeniach z serii Transformer niejednokrotnie snuliście wyobrażenia hybrydy idealnej: łączącej w sobie szybkość i mobilność urządzeń z Androidem oraz możliwości sprzętu z systemem Windows 8. Asus, rosnący w siłę gigant rynku elektroniki, najprawdopodobniej wysłuchał Waszych próśb. Jak sugerują wideo opublikowane przez producenta, na targach Computex 2012 zobaczymy hybrydowy tablet wyposażony w dwa systemy: Windows 8 RT i Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Poza dwoma krótkimi wideo nie mamy nic. Jednakże wystarczą one, by ekstremalnie pobudzić wyobraźnię. W filmach pojawia się nawiązanie do Tai Chi, połączenia dwóch światów. Domyślam się, że chodzi o rozrywkę (Android) i biznes (Windows) oraz dwuczęściową konstrukcję (tablet + stacja dokująca). Być może tajemnicza hybryda Asusa będzie nosiła nazwę Tai Chi?


Ultralekki i ultrawydajny tablet Asusa z dwoma systemami byłby dla mnie urządzeniem idealnym, zarówno do pracy, jak i rozrywki. Nie mogę doczekać się targów Computex i nowości, jakie zostaną na nich zaprezentowane.

via SlashGear

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona