Nadchodzi Android 4.1 dla Asusa Padfone - Tabletowo.pl

Nadchodzi Android 4.1 dla Asusa Padfone

Tabletowo.pl Nadchodzi Android 4.1 dla Asusa Padfone Asus Nowości

Jeśli mielibyście wskazać producenta tabletów, który najbardziej dba o rychłe wypuszczanie aktualizacji oprogramowania dla swoich produktów, byłby to…? Niewątpliwie Asus. To właśnie tajwańska firma stara się, by zaraz po oficjalnym debiucie każdej kolejnej wersji Androida, ta wylądowała na jego urządzeniach (z dotychczasowych modeli tylko pierwsza generacja sprzętu – Asus Transformer TF101 – nie dostał Jelly Bean z oficjalnej dystrybucji). Jeśli jesteście posiadaczami Asusa Padfone pierwszej generacji, mam dla Was dobrą wiadomość. Nadchodzi Android 4.1.1 Jelly Bean dla tego modelu.

Na początku grudnia Asus rozpoczął aktualizację Asusa Padfone 2 do popularnej „żelki” i nie wspomniał nawet słowem kiedy pierwsza generacja tej hybrydy otrzyma Androida 4.1 (wiadomo było jedynie, że tak się stanie). Na szczęście dziś się to zmieniło za sprawą szwedzkiego oddziału tajwańskiego koncernu.

Na swoim profilu na Facebooku producent poinformował, że sprzęt pierwotnie wypuszczony z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich wreszcie doczeka się aktualizacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwsi użytkownicy Asusa Padfone mają uzyskać możliwość zasmakowania „żelki” w ciągu najbliższego tygodnia.

Nie omieszkamy Was poinformować gdy aktualizacja faktycznie rozpocznie swoją wędrówkę po pierwszych egzemplarzach Asusa Padfone.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona