Nadchodzi Android 4.0 dla Huawei MediaPad - Tabletowo.pl

Nadchodzi Android 4.0 dla Huawei MediaPad

Tabletowo.pl Nadchodzi Android 4.0 dla Huawei MediaPad Nowości

Prezentacja Huawei MediaPad w drugiej połowie czerwca bieżącego roku wprawiła nas w niemałe osłupienie, kiedy okazało się, że jest to pierwszy tablet pracujący w oparciu o Androida Honeycomb w wersji 3.2, maksymalnie zoptymalizowanej do pracy na urządzeniach z ekranami o przekątnej 7″ (wcześniejsze edycje „plastra miodu” miały z tym problem). Możliwość aktualizacji tabletu do Androida Ice Cream Sandwich dotychczas stała pod znakiem zapytania. Okazuje się jednak, że „lodowa kanapka” zagości na Huawei MediaPad. I to już niedługo.

Nasz zaprzyjaźniony niemiecki serwis TabletCommunity donosi, że proces aktualizacji tabletu Huawei do Androida Ice Cream Sandwich rozpocznie się już w pierwszym kwartale 2012 roku, czyli równolegle do większości innych tabletów, które mają mieć możliwość dokonania aktualizacji platformy.

Problem pojawia się jednak w momencie, w którym chcemy kupić Huwaei MediaPad w Polsce, bowiem oficjalna premiera tego modelu w naszym kraju jeszcze nie miała miejsca (mimo że jakiś czas temu można było go nabyć w promocji iBood – za 1495 złotych).

Rynkowy debiut Huawei MediaPad w Polsce planowany jest na pierwszy kwartał 2012 roku. Może się więc okazać, że urządzenie po wyjęciu z pudełka od razu będzie sygnalizowało możliwość aktualizacji Androida do najnowszej wersji – Ice Cream Sandwich.

Dla wszystkich, którzy nie kojarzą tabletu MediaPad, krótkie przypomnienie parametrów technicznych. Został bowiem wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz, 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 3G, aparat 5 Mpix, kamerkę 1,3 Mpix, WiFi, Bluetooth, 8GB pamięci oraz slot kart microSD.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona