Na zakończenie Mundialu 2018 Orange rozdaje po 4 GB dodatkowego internetu - Tabletowo.pl

Na zakończenie Mundialu 2018 Orange rozdaje po 4 GB dodatkowego internetu

Dzisiaj odbył się ostatni mecz na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Wygranym całego turnieju została Francja, która pokonała w finale 4:2 reprezentację Chorwacji. Z tego powodu Orange postanowiło przygotować ostatnią już ofertę z serii Pakiet Kibica, dzięki której możemy zyskać dodatkowe 4 GB internetu.

Wczoraj odbył się mecz o trzecie miejsce, który wygrała reprezentacja Belgii, strzelając przeciwnikiowi – Anglii – dwa gole. Dzięki temu my, klienci sieci Orange, mogliśmy uzyskać dodatkowe 2 GB transferu danych. Dzisiaj natomiast Francja zdobyła 4 bramki (w tym jedna samobójcza piłkarza Chorwacji). To oczywiście oznacza kolejną, niestety już ostatnią, promocję u Pomarańczowych.

Aby uzyskać dodatkowe 4 GB internetu, należy wysłać SMS-a o treści PUCHAR na numer 233. Koszt wysłania wiadomości wynosi tyle, ile koszt zwykłego SMS-a (nie więcej niż 20 groszy). Uwaga, promocja obowiązuje tylko do jutra (tj. 16 lipca 2018 roku) do godziny 19:00. To właśnie do tej godziny należy wysłać wiadomość SMS. Po wysłaniu takowej, w ciągu 24 godzin powinniśmy otrzymać bonus. Ja środki dostałem po około 40 minutach od wysłania SMS-a. Dodatkowy pakiet jest ważny tylko przez 3 następne dni.

Niestety, tak jak wspomniałem już wcześniej, jest to ostatnia promocja z oferty Pakiet Kibica. Na szczęście jeszcze w te wakacje będziemy mogli uzyskać dodatkowe 10 GB internetu w Orange już 17 sierpnia, kiedy to odbywać się będzie Kraków Live Festival. Więcej dowiecie się z niżej podlinkowanego wpisu.

Orange aż trzy razy da za darmo swoim klientom po 10 GB internetu. Jak i kiedy odebrać bezpłatny pakiet?

Regulamin promocji Pakiet Kibica znajdziecie tutaj.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona