Na MWC jednak nie poznamy kolejnego flagowca od LG | Tabletowo.pl

Na MWC jednak nie poznamy kolejnego flagowca od LG

Dołącz do dyskusji 0

Dokładnie miesiąc temu Kasia informowała, że LG G4 będzie miał swoją premierę podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie. Dziś pojawiły się nowe informacje, które całkowicie obalają poprzednie plotki.

Według zagranicznego źródła LG G4 zostanie zaprezentowany dopiero w kwietniu bieżącego roku. Nie jest znana dokładna data, ale prawdopodobnie będzie to któryś piątek. Jeśli wierzyć tym informacjom, najnowszego flagowca z logo LG poznamy trzeciego, dziesiątego, siedemnastego albo dwudziestego czwartego kwietnia.

Prezentacja w kwietniu jest dość prawdopodobna, biorąc pod uwagę to, że poprzednia generacja serii „G” została zaprezentowana dopiero pod koniec maja ubiegłego roku.

A co wiemy o LG G4? Urządzenie prawdopodobnie zostanie wyposażone w 5,3-calowy wyświetlacz, procesor Qualcomm Snapdragon 810 oraz 3-gigabajtową pamięć RAM. Oprócz tego w smartfonie znajdziemy 16-megapikselową soczewkę aparatu głównego, a całość dopełni system operacyjnego Android w wersji 5.0 Lollipop.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona