Na MWC 2015 poznamy LG G4 z 3GB RAM i aparatem 16 Mpix?

LG G3 jest jednym z najciekawszych smartfonów zeszłego roku – głównie przez wzgląd na 5,5-calowy wyświetlacz zamknięty w obudowie o niewielkich (jak na tą przekątną) wymiarach. Nic zatem dziwnego, że im bliżej targów MWC 2015, tym więcej oczekiwań wobec jego następcy, który ma mieć premierę właśnie w Barcelonie.

Dziś, za sprawą greckiego portalu TechManiacs.gr, poznaliśmy kolejne spekulacje dotyczące czwartej już generacji flagowego smartfona koreńskiego koncernu.

Najnowsze informacje są o wiele uboższe niż poprzednie, nie zawierają wieści dotyczących ewentualnego rysika, a przekątna wyświetlacza nie została wspomniana nawet raz (przypomnę jedynie, że wcześniej mówiło się o 5,3″). Tym razem skupiono się głównie na procesorze, pamięci RAM i aparacie.

I tak, najnowsze informacje zdają potwierdzać, że sercem LG G4 ma być Qualcomm Snapdragon 810, choć wiele mówi się o jego problemach, przez które na przykład 90% wyprodukowanych w pierwszej kolejności Galaxy S6 od Samsunga ma działać na Exynosach, choć pierwotnie miała to być “810-tka”.

RAM-u ma być jednak 3GB, a nie 4GB, jak to wspominano ostatnio. Aparat natomiast ma mieć 16 Mpix, a nie 13 Mpix (jak miało to miejsce w przypadku G3). Systemem operacyjnym ma być Android 5.0 Lollipop i to raczej nie jest poddawane w wątpliwość.

Jak wspomniałam, LG G4 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany na targach MWC 2014 na początku marca.

Komentarze

 • DD Reporter

  Ciekawe czy będzie miał odświeżoną nakładkę i kiedy pojawi się custom z nią na G2 :d

 • samoer

  Oby w końcu to było coś na miarę G2, bo G3 to niewypał.

  • Pablo

   Dlaczego G3 jest niewypałem ? Tylko ze względu na rozdzielczość ? Posiadam wersję z 32 GB/3GB ram i nie rozumiem tych opinii negatywnych względem G3.

   • sdfvasdfvb

    sa ludzie co nie lubia codziennie dwa razy ladowac telefonu i piec sobie na nim jaja

 • BUG

  Chyba 2015 :)

 • przemko

  5.5 cała, które zostały zżarte przez przyciski wstecz i home! Super!

  • vasper

   Przyciski ekranowe są dużo wygodniejsze w użytkowaniu. Co więcej, przy każdej czynności, przy której potrzebujesz całego ekranu, są one ukrywane, tak aby można było wykorzystać całą jego powierzchnię. Ba, w ustawieniach możesz nawet ‘ręcznie’ wybrać poszczególne aplikacje, przy używaniu których owe przyciski będą się chować, ale skąd mógłbyś to wiedzieć…

 • Skafander

  W między czasie, myślę że warto sprawdzić wersję dualsim LG G3, jest dość rzadko spotykana, ale jednak dostępna w Polsce. To model D858:

  http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=d858

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona