Na MWC 2015 poznamy LG G4 z 3GB RAM i aparatem 16 Mpix? | Tabletowo.pl

Na MWC 2015 poznamy LG G4 z 3GB RAM i aparatem 16 Mpix?

Dołącz do dyskusji 0

LG G3 jest jednym z najciekawszych smartfonów zeszłego roku – głównie przez wzgląd na 5,5-calowy wyświetlacz zamknięty w obudowie o niewielkich (jak na tą przekątną) wymiarach. Nic zatem dziwnego, że im bliżej targów MWC 2015, tym więcej oczekiwań wobec jego następcy, który ma mieć premierę właśnie w Barcelonie.

Dziś, za sprawą greckiego portalu TechManiacs.gr, poznaliśmy kolejne spekulacje dotyczące czwartej już generacji flagowego smartfona koreńskiego koncernu.

Najnowsze informacje są o wiele uboższe niż poprzednie, nie zawierają wieści dotyczących ewentualnego rysika, a przekątna wyświetlacza nie została wspomniana nawet raz (przypomnę jedynie, że wcześniej mówiło się o 5,3″). Tym razem skupiono się głównie na procesorze, pamięci RAM i aparacie.

I tak, najnowsze informacje zdają potwierdzać, że sercem LG G4 ma być Qualcomm Snapdragon 810, choć wiele mówi się o jego problemach, przez które na przykład 90% wyprodukowanych w pierwszej kolejności Galaxy S6 od Samsunga ma działać na Exynosach, choć pierwotnie miała to być „810-tka”.

RAM-u ma być jednak 3GB, a nie 4GB, jak to wspominano ostatnio. Aparat natomiast ma mieć 16 Mpix, a nie 13 Mpix (jak miało to miejsce w przypadku G3). Systemem operacyjnym ma być Android 5.0 Lollipop i to raczej nie jest poddawane w wątpliwość.

Jak wspomniałam, LG G4 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany na targach MWC 2014 na początku marca.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona