Na CES 2017 Samsung może pokazać dwa nowe tablety z Windows 10 | Tabletowo.pl

Na CES 2017 Samsung może pokazać dwa nowe tablety z Windows 10

Dołącz do dyskusji 0

Minęło trochę czasu, odkąd Samsung zaprezentował ostatni tablet z Windowsem na pokładzie. Serwis Sammobile dotarł do niepotwierdzonych informacji, z których wynika, że spółka zamierza pokazać na targach CES 2017 w Las Vegas dwa nowe urządzenia tego typu. Niewiele jednak o nich wiadomo.

W gruncie rzeczy podano tylko numery modeli nowych tabletów. Na ich podstawie można wyciągnąć jakieś wnioski, choć wróżenie z technologicznych fusów to czynność obarczona wysokim ryzykiem błędu. Spróbujmy jednak.

Jeden z tabletów ma oznaczenie SM-W720, więc może być następcą Galaxy TabPro S (SM-W700). Galaxy TabPro S jest tabletem z wysokiej półki z procesorem Intel Core M, 8 GB pamięci RAM i 256-gigabajtowym dyskiem SSD. Wyświetla obraz o rozdzielczości 2160×1440 pikseli na 12-calowym ekranie Super AMOLED. Ma baterię o pojemności 5200 mAh z opcją szybkiego ładowania przez USB typu C. Zdjęcia można robić którąś z 5-megapikselowych kamerek (jedna jest z przodu, druga z tyłu). Jeśli nowy tablet ma być następcą tego modelu, to musiałby okazać się w czymś lepszy. Może zobaczymy Samsunga z większą baterią?

Drugi tablet nosi oznaczenie SM-W620. Można przypuszczać, że będzie to słabsza wersja SM-W720, być może z mniejszym dyskiem SSD i okrojoną o połowę pamięcią RAM.

Latem Sammobile doniósł o aż czterech tabletach z Windowsem 10, które miałyby mieć swoją premierę w styczniu: opisywany SM-W720, ale też SM-W728, SM-W727 i SM-W723. Mogą to być różne wersje jednego modelu (ze slotem na karty SIM, bez, itp.). Teraz pojawił się dodatkowo SM-W620. Targi Consumer Electronic Show 2017 już niedługo, także niebawem sami przekonamy się, czy Samsung rzeczywiście pokaże wtedy nowe tablety z Windowsem. I ile ;)

na zdjęciu tytułowym: Samsung Galaxy TabPro S

źródło: Sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona