MyTimes M107 oraz M108 to dwa podobne do Lenovo Yoga tablety z dużymi bateriami | Tabletowo.pl

MyTimes M107 oraz M108 to dwa podobne do Lenovo Yoga tablety z dużymi bateriami

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo to moim zdaniem firma, która z każdym nowym produktem jest coraz ciekawsza, o czym świadczy chociażby ThinkPad Helix 2. Jednak wielu osobom chińskie przedsiębiorstwo kojarzy się głównie z serią Yoga, która wyróżnia się szczególnie charakterystycznym podstawką. Teraz może zobaczyć pierwsze urządzenia stawiające na podobne rozwiązanie. Czym jeszcze zaskoczą nas MyTimes M107 oraz M108?

MyTimes M107 to tablet wyposażony w 10,1-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, 8-rdzeniowego MediaTek’a MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również slot na karty MicroSD, 3 różne aparaty do wyboru (2, 5 lub 8 megapikseli) oraz dwa sloty na karty SIM. Oprócz tego posiada on także baterię o pojemności 9000 mAh oraz metalową podstawkę (reszta urządzenia jest plastikowa).

MyTimes 1

Cena za ten model to 120 dolarów, ale możecie zakupić też drugi wariant kosztujący jedynie 108 dolarów. Różni się on wielkością ekranu, ponieważ ma 8 cali oraz mniejszą baterią o pojemności 6000 mAh. Reszta specyfikacji jest taka sama. Co sądzicie o tych tabletach oraz takich „inspiracjach” innymi urządzeniami?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona