Ważne

Hybryda Lenovo ThinkPad Helix 2 z 11,6-calowym ekranem oraz 4 lub 8 GB RAM wyceniona

Na targach IFA w Berlinie został pokazany Lenovo ThinkPad Helix 2 i teraz trafia on do sprzedaży. Czy ta hybryda z mocną specyfikacją może okazać się ciekawą alternatywą chociażby dla Surface Pro 3?

Lenovo ThinkPad Helix 2 to 11,6-calowa hybryda, który na swoim ekranie wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Za moc odpowiada w niej procesor Intel Core M 5Y10 oraz 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 128 GB pamięci wbudowanej, WiFi, rysik oraz podstawkę z klawiaturą. Jest również dostępna mocniejsza wersja w sprzedaży, która zaoferuje nam 8 GB pamięci RAM, procesor Intel Core M 5Y70 oraz 256 GB pamięci wbudowanej. Nowa wersja Helixa została także wyposażona w slot na karty MicroSD, USB 3.0 oraz głośniki stereo. W klawiaturze znajdziemy dodatkową baterię, głośniki oraz USB. Dzięki temu będą one pracować 8 godzin jako tablety lub 12 godzin z podłączoną klawiaturą.

helix2_05

Oczywiście w przypadku większości produktów jedną z najważniejszych rzeczy jest ich cena. Za podstawową wersję tej hybrydy zapłacimy 979 dolarów. Waszym zdaniem jest to dobra cena za taki produkt?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona