MyPhone MyTAB 7 - typowa budżetówka - Tabletowo.pl

MyPhone MyTAB 7 – typowa budżetówka

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl MyPhone MyTAB 7 - typowa budżetówka Nowości

Wczoraj firma MyPhone podzieliła się informacją dotyczącą polskiej premiery swojego pierwszego tabletuMyTAB 10. Jak się jednak okazało, w ofercie tego dystrybutora znajdziemy jeszcze jedno urządzenie, które jest już dostępne w sprzedaży, a o którym dotychczas słyszeliśmy niewiele. Może właśnie dlatego, że tak naprawdę nie ma się czym chwalić. Mowa o modelu MyTAB 7, którego można znaleźć w gazetce Makro w cenie 318,57 złotych. To typowa budżetówka.

Jak przystało na bardzo tanie urządzenie, także i to nie imponuje parametrami technicznymi. Do najważniejszych należy 7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, jednordzeniowy procesor Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1,2GHz i 512MB RAM. Posiada również 4GB pamięci wewnętrznej, Androida 4.0, slot kart microSD, WiFi, dwa porty USB oraz akumulator o pojemności 2800 mAh.

Na stronie produktu można znaleźć sprzeczne informacje dotyczące jego wymiarów – w jednym miejscu są podane wartości 197 x 148 x 10 mm, w innym: 193 x 117 x 11 mm. Waga modelu chyba również została podana od innego urządzenia: 720 g (to nawet MyTAB 10 waży 605 g).

W ofercie firmy MyPhone niebawem pojawi się również 8-calowy tablet: MyTAB 8. Na chwilę obecną jednak jego pełna lista parametrów technicznych nie została ujawniona. Podobnie jak cena i data premiery.

Tabletowo.pl MyPhone MyTAB 7 - typowa budżetówka Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona