MyTAB 10 pierwszym tabletem myPhone - Tabletowo.pl

MyTAB 10 pierwszym tabletem myPhone

Tabletowo.pl MyTAB 10 pierwszym tabletem myPhone Nowości

Dawno, dawno temu, w programie Gadżet na TVN Turbo swoją premierę miały tablety firmy MyPhone, które jakiś czas później miały zadebiutować w sprzedaży. Po kilku miesiącach od wyemitowania wspomnianego programu wreszcie producent podzielił się oficjalnymi informacjami na temat swoich produktów. A właściwie jednego: MyTAB 10. Urządzenie to, jak informuje MyPhone, jest „udanym połączeniem interesującego wzornictwa z komponentami wysokiej jakości, zapewniającymi szybką i wydajną pracę”.

MyPhone MyTAB 10 pracuje dzięki jednordzeniowemu procesorowi Allwinner A10 (Cortex A8) o częstotliwości taktowania 1,2GHz z Mali 400, wspieranego przez 1GB pamięci operacyjnej, a całość działa w oparciu o Androida Ice Cream Sandwich (nie wiadomo nic odnośnie aktualizacji o najnowszej wersji systemu, Android Jelly Bean).

Tablet posiada wyświetlacz IPS o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, wyjście miniHDMI, dwa porty microUSB (z obsługą zewnętrznych modemów 3G), WiFi, akumulator o pojemności 8000 mAh (do ok. 10h pracy), 3,5 mm jack audio. Obudowa modelu ma 10 mm grubości, a wykonana została z kombinacji szkła, aluminium i tworzyw sztucznych, podobno wysokiej jakości.

Firma MyPhone ma nadzieję, że jej produkty mogą podbić serca klientów. W informacji prasowej możemy przeczytać: „Tablety myTAB mają niepowtarzalną szansę stać się interesującą, tańszą alternatywą dla drogich urządzeń wiodących producentów. Jednocześnie dużo lepszą jakościowo i dużo bardziej efektywną od tanich urządzeń”.

Tablet MyTAB 10 został wyceniony na 749 złotych. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją i wchodzi właśnie do sprzedaży w kilku krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, Słowenii, na Węgrzech, Litwie, a także na Ukrainie i w Estonii.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona