Mundial 2018 dla Polski się już skończył. Na pożegnanie Orange daje swoim klientom 4 GB internetu | Tabletowo.pl

Mundial 2018 dla Polski się już skończył. Na pożegnanie Orange daje swoim klientom 4 GB internetu

Dołącz do dyskusji 0

Dziś reprezentacja Polski rozegrała swój ostatni mecz na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018 i jednocześnie też najlepszy, bo w końcu wygrany. Mimo wszystko przygoda Polaków na Mundialu 2018 się zakończyła i na pożegnanie – zgodnie z tradycją – Orange rozdaje swoim klientom pakiet 4 GB internetu.

Chyba wszyscy zgodzą się ze mną, że dzisiejszy mecz był… najciekawszy. Zaskakujący okazał się bowiem zarówno wynik, jak i końcówka pojedynku Polski z Japonią – czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał. Emocje jeszcze pewnie długo nie opadną, ale nie wolno przeoczyć faktu, że Orange znowu rozdaje swoim klientom pakiet internetu.

Muszę przyznać, iż to strasznie fajna tradycja, że Pomarańczowy daje swoim klientom paczki internetu po każdym znaczącym meczu polskiej reprezentacji. Po dzisiejszym (i zarazem ostatnim) użytkownicy wszystkich głosowych usług mobilnych – zarówno na abonament, jak i na kartę – mogą odebrać 4 GB internetu.

Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać SMS-o treści MUNDIAL pod numer 233 (opłata za SMS zgodnie z cennikiem danej oferty). Pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin i o jego aktywacji powiadomi stosowna wiadomość tekstowa. Bonusowe gigabajty są ważne przez 3 dni – po tym okresie niewykorzystany transfer bezpowrotnie przepada.

Należy jednak pamiętać, że bonus można włączyć tylko jeszcze przez 22-23 godziny!

Stan pozostałego transferu można sprawdzić poprzez konto na stronie www.orange.pl i w aplikacji Mój Orange. Użytkownicy ofert na kartę mogą także w tym celu wysłać SMS-a o treści ILE DANYCH pod numer 901 (koszt jednego SMS-a to 20 groszy). Bonusowe gigabajty będą wykorzystywane w pierwszej kolejności (wyjątkiem jest plan taryfowy Firma dla Klientów Biznesowych).

Regulamin Promocji Pakiet Kibica (PDF)

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska; dzięki Karol za screeny!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona