Prestigio MultiPhone PAP7505DUO – 8 rdzeni, 2 GB RAM oraz Android KitKat

prestigio-multiphone-PAP7505DUO_White_

Prestigio, jako firma specjalizująca się w sprzedaży urządzeń mobilnych, radzi sobie coraz lepiej. Ponad miesiąc temu informowaliśmy Was, że producent sprzedał na całym świecie już 3 miliony tabletów. Firma nie spoczywa jednak na laurach, cały czas pracując nad nowościami w swojej ofercie. Już niebawem na rynku zagości MultiPhone PAP7505DUO – urządzenie, które swoją specyfikacją robi wrażenie. Zobaczmy, co znajdziemy w nadchodzącym produkcie Prestigio.

MultiPhone PAP7505DUO posiadać ma 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ze wsparciem dla multidotyku i technologii One Glass Solution (ta ma poprawić głębię czerni i kontrast). Najciekawsze jest jednak to, że smartfon lub phablet (jak go nazwiecie) ma korzystać z ośmiordzeniowego procesora o taktowaniu 1,7 GHz. Zapewne będzie to jeden z nowszych modeli od MediaTek’a. Oprócz tego za wydajność urządzenia odpowiadać mają 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Trzeba przyznać, że na papierze ta część specyfikacji prezentuje się wyśmienicie.

MultiPhone PAP7505DUO-2

To jednak nie koniec ciekawostek. Urządzenie posiada slot Dual SIM, który będzie działał również z siecią Aero 2. Sprzęt wyposażony będzie w moduły NFC, Bluetooth 4.0, GPS, HSPA do 21 Mbps, aparat główny o rozdzielczości 13 Mpx z autofocusem i doświetleniem BSI, kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 8 Mpx, zależnie od wersji 16 bądź 32 GB pamięci na dane, oraz baterię o pojemności 2300 mAh. Urządzenie pracować będzie pod kontrolą najnowszego systemu Google – Androida 4.4 KitKat z preinstalowanymi aplikacjami Navitel oraz dostępem do 3000 darmowych książek w serwisie prestigioplaza.com. Za darmo klient dostanie również aż 200 GB przestrzeni w chmurze SurDoc. Do wyboru użytkownik dostanie 3 kolory obudowy: czarną, srebrnobiałą oraz czerwoną.

Nie znamy jeszcze oficjalnej ceny tego urządzenia, ale specyfikacja niewątpliwie zachęca do przemyslenia oferty Prestigio. Jeśli kwota potrzebna do jego nabycia nie będzie wygórowana, to na pewno MultiPhone PAP7505DUO osiągnie rynkowy sukces.

Źródło: informacja prasowa