Multimedia Polska wprowadza nową ofertę – abonament już od 14,99 złotych miesięcznie | Tabletowo.pl

Multimedia Polska wprowadza nową ofertę – abonament już od 14,99 złotych miesięcznie

Dołącz do dyskusji 0

Firma Multimedia Polska postanowiła odświeżyć swoją ofertę telefonii komórkowej i wprowadzić pakiety, którymi może z powodzeniem konkurować z innymi graczami na rynku. Do wyboru są w sumie trzy, a najtańszy kosztuje 14,99 złotych miesięcznie.

Multimedia Polska świadczy usługi telefonii komórkowej na infrastrukturze Plusa, więc tak samo jak Zielony, obejmuje swoim zasięgiem prawie 99% mieszkańców Polski. Oprócz tego, dostarcza do polskich domów także telewizję oraz internet stacjonarny i mobilny. Nie jest to jednak jedyna firma z tak bogatą ofertą – jeszcze bogatszą mają na przykład Plus na spółkę z Cyfrowym Polsatem, Netia czy Vectra.

Multimedia Polska od teraz oferuje trzy pakiety, jeżeli chodzi o telefonię komórkową. Najtańszy kosztuje 14,99 złotych i obejmuje nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowe SMS-y i MMS-y, a także pakiet 5 GB internetu. Pozostałe dwa różnią się tylko wielkością pakietu internetu: za 19,99 złotych miesięcznie klient dostanie 10 GB, a za 24,99 złotych miesięcznie 20 GB.

fot. Multimedia Polska

Powyższe ceny obejmują rabat za e-fakturę. Jeżeli klient z niej zrezygnuje, do jego rachunku będzie doliczane dodatkowe 4 złote. Jednorazowo trzeba także uiścić opłatę aktywacyjną w wysokości 9 złotych. Warto również dodać, że umowa podpisywana jest na co najmniej 23 pełne miesiące kalendarzowe. Wygląda też na to, że użytkownicy mogą bez problemu korzystać z usług w Unii Europejskiej (pakiet internetu jest oczywiście odpowiednio mniejszy za granicą), ponieważ na stronie Multimedia Polska można znaleźć m.in. Politykę uczciwego korzystaniaZasady korzystania z Limitu Transmisji Danych UE.

Źródło: GSMOnline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona