MudRunner Epic Games Store

W tym tygodniu Epic Games Store zmiesza nas z błotem. Oczywiście w przenośni

Jestem ciekaw, jaki procent użytkowników Epic Games Store sprawdza każdą darmową grę, rozdawaną przez firmę. Strzelam, że raczej dość niski, z racji tego, że już teraz miałbym spory problem ze zliczeniem wszystkich tych gier. Dziś do tego grona dołącza kolejny tytuł.

MudRunner za darmo w Epic Games Store

Głównym „ficzerem” tego tytułu jest tu… błoto, które chyba jeszcze w żadnej innej grze nie mogło pochwalić się tak zaawansowaną fizyką. Bo grunt, po którym tu jeździmy, jest naszym największym wrogiem, bowiem w każdej chwili może uniemożliwić nam wykonanie misji.

Niejednokrotnie wspomożemy się tu specjalnymi linkami holowniczymi czy innymi pojazdami. Co ważne, zadania są na tyle rozbudowane, że trudno tu o nudę przez większość rozgrywki.

Na całkiem wysokim poziomie stoi również oprawa audiowizualna, pomimo dość niskich wymagań sprzętowych. Dobrze zaprojektowane jest też sterowanie, choć od razu rekomenduję Wam podłączenie jakiegoś kompatybilnego kontrolera. Gra na myszce i klawiaturze w tym tytule jest niestety średnio wygodna.

Sam przeszedłem MudRunnera w wersji American Wilds Edition na Nintendo Switch i muszę przyznać, że gra zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Choć może to być też kwestia tego, że jestem dużym fanem Euro Truck Simulator 2.

Minimalne wymagania MudRunner:

System operacyjny:Windows Vista/7/8/10
Procesor:Intel Pentium Dual Core 2,0 GHz lub równoważny
Pamięć RAM:2 GB
Karta graficzna:Nvidia GeForce 9600 GT lub równoważna
Wolne miejsce na dysku:1 GB

Na plus obecność polskiej wersji językowej i oficjalnego wsparcia dla kierownic Logitech G25/G27.

MudRunner możecie przypisać sobie za darmo do konta ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Gra dostępna jest za darmo do 3 grudnia 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, w Epic Games Store zostanie udostępnione bezpłatnie Cave Story+.

Zobacz też: