MSI Slider S20 w Q4 2012 w cenie powyżej 800 dolarów? - Tabletowo.pl

MSI Slider S20 w Q4 2012 w cenie powyżej 800 dolarów?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl MSI Slider S20 w Q4 2012 w cenie powyżej 800 dolarów? Nowości Plotki / Przecieki

Na targach Computex 2012 poznaliśmy mnóstwo ciekawych tabletów, w zdecydowanej większości hybrydowych, pracujących w oparciu o Windows 8. Jedno z takich urządzeń można było znaleźć również na stoisku MSI, model MSI Slider S20. Dziś w serwisie DigiTimes znalazło się kilka ciekawych informacji na jego temat, które potwierdzają wcześniejsze doniesienia.

Według źródeł wspomnianego portalu, MSI Slider S20 ma zadebiutować na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku (konkretnie październik lub listopad) w cenie wynoszącej 799-899 dolarów. Wieści te zgadzają się z wcześniejszymi wiadomościami na ten temat, według których tablet miał trafić do sprzedaży za 799-899 euro (a że stosujemy przelicznik 1 dolar = 1 euro, to wszystko się zgadza).

MSI Slider S20 to urządzenie hybrydowe budową przypominające Asusa Eee Pad Slider, działającego pod kontrolą Androida. Sprzęt ten został wyposażony w ekran o przekątnej 11,6″, procesor Intel Atom trzeciej generacji, 4GB RAM, Windows 8, Bluetooth 4.0, USB 3.0 oraz wyjście HDMI.

Powyżej przytoczyłam wszystkie szczegóły, które na chwilę obecną zostały ujawnione i dotyczą Slider S20. Sami widzicie więc, że wciąż jest wiele niewiadomych – łącznie z rozdzielczością ekranu i konkretnym procesorem, który zostanie w nim zastosowany. Warto przypomnieć, że hybryda ta będzie ważyła ok. 1,3 kg.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona