Można zamówić już Lumie 535 Dual Sim za 499 złotych! | Tabletowo.pl

Można zamówić już Lumie 535 Dual Sim za 499 złotych!

Dołącz do dyskusji 0

Lumia 535 to pierwszy smartfon Microsoftu, a nie Nokii z okienkami. Wzbudził on bardzo duże zainteresowanie, ponieważ oferuje świetną specyfikację i możliwości za rozsądne pieniądze. Teraz można już zamówić wariant z podwójnym slotem na karty sim, a jego cena to tylko 499 złotych.

Lumia 535 to potencjalny hit Microsoftu, ponieważ oferuje duży, 5-calowy ekran, dobre podzespoły i został wyceniony w naszym kraju na 499 złotych. W innych regionach jest podobnie i obecnie ciężko będzie znaleźć smartfon z podobnymi możliwościami w takiej kwocie. Pierwsze przecieki informowały, że w Polsce zobaczymy go dopiero po nowym roku, to jednak już teraz można składać zamówienia na ten model. A co dla wielu najważniejsze, wysyłka ma zacząć się tuż przed świętami, a dokładnie 23 grudnia.

Na stronie Microsoftu nadal widnieje napis „Wkrótce”, ale w sklepie Nokii pojawiły się już Lumie 535 w 4 kolorach: niebieskim, zielonym, pomarańczowym i czarnym. Wszystkie wersji dual sim. Dzisiaj też wystartowała aktualizacja Lumia Denim dla smartfonów Nokii, więc jest to bardzo dobry dzień dla fanów mobilnych okienek.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona