Ważne

Aktualizacja Lumia Denim właśnie wystartowała i trafiła już do Polski

Ostatnio sporo mówiło się o aktualizacji Androida do wersji 5.0 Lollipop, ale teraz użytkownicy mobilnych okienek mają się z czego cieszyć i nie jest to – bynajmniej – powód związany z zielonym robotem. Aktualizacja Lumia Denim, o której pisaliśmy przy okazji premiery Lumii 830, właśnie wystartowała i… już trafiła do Polski. Na razie tylko na niektóre urządzenia, ale niedługo powinno być ich coraz więcej.

Zacznijmy jednak of filmu Microsoftu, który pokazuje, co znajdziemy w aktualizacji Lumia Denim i jak możemy pobrać ją na nasz telefon:

Na filmie widać, że wraz z Denim dostaniemy foldery na głównym ekranie, będziemy mogli zmienić czas drzemki oraz zostanie odblokowane nagrywanie w rozdzielczości 4K. Glance Screen również doczekał się usprawnień.

Jeśli udało Wam się zakupić już Lumie 535 (w Polsce na razie nie dostępna), będziecie mogli cieszyć się tymi nowościami od samego początku. W innym przypadku musicie poczekać, aż aktualizacja będzie dostępna dla Waszego urządzenia. Obecnie w naszym kraju jedynie Lumia 625 oraz Lumia 1320 z T-Mobile  mają potwierdzoną nową wersje oprogramowania. Inne smartfony możecie sprawdzić na stronie z listą zaktualizowanych urządzeń Microsoftu.

Komentarze

 • Jakub Piesik

  Zły link przypisany do zdania: “listą zaktualizowanych urządzeń Microsoftu.” ;)

  • Dzięki, już poprawiony ;)

 • No i 73x ma w standardzie, nie?

 • Konrad

  Ciekawe czy nasz rodzimy T-Mobile raczy zrobić ten update dla najpopularniejszej chyba Lumii 635. Ponoć sporo ich sprzedali. Zobaczymy.

 • KruSzekOkruSzeK

  Lubię to! :)

 • Adam

  Raptem dla 2 modeli z kilkudziesięciu, nieźle robią Windowsiarzy w konia.

  Zupełnie jak Google fanbojów Androida z aktualizacją do Lollipopa.

  • Może dlatego, że dopiero ruszyła ta aktualizacja i następne modele dostaną Lumie Denim w następnych dniach?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona