Wyczuwam zaburzenia Mocy. Gwiezdnowojenne motywy wkraczają do Messengera

Hypetrain przed premierą filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” ruszył i nie da się go zatrzymać. Wkrótce wszędzie będziemy widzieć reklamy i produkty nawiązujące do ostatniej części sagi o Skywalkerach. Odpowiednie naklejki i motyw trafiają także do facebookowego Messengera.

Reklama

Jeśli i Wam udziela się atmosfera podekscytowania przed seansem nowych Gwiezdnych Wojen, to zapewne ucieszycie się z tego, co przygotował dla Was Facebook. Komunikator Messenger daje możliwość podzielenia się swoją tęsknotą za historiami z odległej galaktyki za pomocą limitowanej edycji naklejek, grafik do wykorzystania w rozszerzonej rzeczywistości oraz specjalnego motywu.

Dodatki te, zaprojektowane we współpracy z Disneyem, wprowadzą gwiezdnowojennego ducha do naszych dyskusji za pomocą różnych postaci z Odrodzenia Skywalkera, stojących po jednej lub drugiej stronie Mocy. Naklejek jest sporo, więc prawie do każdej reakcji da się dopasować odpowiedni rysunek.

Reklama

Podczas robienia selfie lub filmu można skorzystać z efektu skoku w nadprzedtrzeń, filtru z charakteryzacją „na Poe Damerona” i trybu portretowego, w który sami wybierzemy, czy mamy zyskać poświatę bohaterskiego rycerza Jedi czy Sitha spod ciemnej gwiazdy.

Żeby włączyć motyw czatu w wersji Gwiezdne Wojny, należy otworzyć wątek rozmowy w Messengerze, dotknąć nazwy użytkownika, z którym rozmawiamy i zmienić Kolor konwersacji na Star Wars. Ja jeszcze nie mogę tego zrobić, ale to może dlatego, że nigdy nie charakteryzowałem się zbyt dużym stężeniem midichlorianów w organizmie. Może Wam się uda.

Etykiety Coca-Coli w wersji Star Wars… ze świecącymi mieczami świetlnymi!

źródło: Facebook

Reklama