Motorola zaprezentuje 6,3-calowy phablet? | Tabletowo.pl

Motorola zaprezentuje 6,3-calowy phablet?

Dołącz do dyskusji 0

motorola logo

Najnowsze informacje dotyczące planów wydania przez Motorolę phabletu o przekątnej ekranu 6,3″ mówią, że urządzenie może ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. 

Wracając do przeszłości – w październiku zeszłego roku mówiło się, że Motorola pracuje nad dużym sprzętem o nazwie Xplay. Jak to zwykle jednak bywa, plotki cichną i temat powoli umiera. Dzięki serwisowi Weibo i wiarygodnemu źródłu wiemy, że Motorola może zaprezentować światu swój phablet w trzecim kwartale bieżącego roku.

Lenovo – obecny właściciel Motoroli – nie próbuje, przynajmniej jak na razie, wprowadzać żadnych zmian w planie wydawniczym swojego najnowszego podopiecznego.

Nazwa Xplay w plotce nie padła, co prawda rozmiar ekranu też nie, ale można przypuszczać, że ekran phabletu Motoroli przyjmie wartość oscylującą wokół granicy 6,3″. Amerykańska niegdyś firma nie ma doświadczenia w tworzeniu tak dużych urządzeń. Od samej jakości urządzenia ważniejsza jest jednak jakość oprogramowania. Liczę, że Motoroli przy ewentualnym wsparciu Lenovo uda się zoptymalizować i wyposażyć system w odpowiednie aplikacje. Bez tego sens istnienia takiego phabletu jest niestety wątpliwy.

[źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona