Motorola Xoom w Polsce w maju. Chcesz kupić? Musisz mieć gruby portfel | Tabletowo.pl

Motorola Xoom w Polsce w maju. Chcesz kupić? Musisz mieć gruby portfel

Dołącz do dyskusji 0

Na długo przed styczniowymi targami CES 2011 Motorola zaczęła wypuszczać przecieki kontrolowane, które miały w nas obudzić zainteresowanie jej pierwszym tabletem – Xoom. Pierwsze plotki na temat parametrów technicznych sugerowały, że szykuje się ciekawy sprzęt. Po prezentacji na targach w Las Vegas nie było już wątpliwości, że Xoom będzie jednym z najciekawszych urządzeń na rynku. Wielu Czytelników Tabletowo.pl miało na niego chrapkę. Do czasu, gdy producent ujawnił cenę tabletu… Kiedy okazało się, że za Motorolę Xoom trzeba będzie zapłacić 799 dolarów za wersję z 3G, znaczna część z Was powiedziała dość. A jaka będzie Wasza reakcja, gdy poznacie polską cenę modelu?

Sklep RTV EURO AGD rozpoczął przedsprzedaż tabletu Motoroli. Dzięki temu wiemy już, że rynkowa premiera modelu będzie miała miejsce jeszcze w maju. A jaka będzie jego cena?

Możecie mnie nazywać prorokiem, ewentualnie złą wiedźmą, która przewiduje zbyt wysokie ceny sprzętu ;) już na początku stycznia przewidywałam, że cena Motoroli Xoom będzie wynosiła ok. 3000 złotych. W rzeczywistości jest to 2999 złotych.

Warto wspomnieć, że ostatnimi czasy Motorola podała do wiadomości jaka była sprzedaż Xoom w pierwszym kwartale 2011 roku. W tym czasie udało się producentowi sprzedać 250 tysięcy Xoom, co jest ilością dość mało patrząc na wcześniejsze plany koncernu (zakładano, że w ręce klientów powędruje ok. 800k sztuk).

Dla przypomnienia specyfikacja Motoroli Xoom:
– pojemnościowy ekran o przekątnej 10,1″, 1280 x 800 pikseli,
– Android 3.0 Honeycomb,
– nVidia Tegra 2 1GHz,
– 1GB RAM,
– WiFi,
– GPS,
– wyjście HDMI,
– 3G,
– Bluetooth 2.1,
– 32GB pamięci wewnętrznej,
– slot kart SD,
– aparat o rozdzielczości 5 Mpix,
– kamerka internetowa 2 Mpix,
– akcelerometr,
– Flash Player 10,
– micro USB,
– bateria pozwalająca na oglądanie wideo maksymalnie przez 10 godzin,
– waga: 730 g,
– wymiary: 249,1 x 167,8 x 12,9 mm.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona