Motorola Xoom (WiFi USA) już z Androidem 4.0.4 - Tabletowo.pl

Motorola Xoom (WiFi USA) już z Androidem 4.0.4

Tabletowo.pl Motorola Xoom (WiFi USA) już z Androidem 4.0.4 Motorola Nowości

Android w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich został zapowiedziany ledwie kilka miesięcy temu, a ja odnoszę mylne wrażenie, jakby to było wieki temu… Dotychczas aktualizacji do „lodowej kanapki” doczekali się posiadacze wyłącznie tabletów AsusaTransformer Prime i Transformer (w wersji bez 3G, właściciele TF101G w dalszym ciągu cierpliwie jej oczekują) oraz Motoroli Xoom – również w edycji z samym WiFi, w dodatku nieliczni i pochodzący ze Stanów. Dziś Amerykanie, w rękach których znajdują się tablety Motorola Xoom bez 3G, cieszą się z aktualizacji do Androida 4.0.4. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze urządzenie, które można zaktualizować do tej wersji systemu.

Głównym zadaniem Androida 4.0.4 jest poprawienie wydajności i stabilności działania Motoroli Xoom. Wraz z tą wersją systemu użytkownicy modelu mają zauważyć szybszą reakcję urządzenia na zmienienie jego położenia (przyspieszona rotacja ekranu), poprawienie rozpoznawania numerów telefonów, a także polepszenie jakości aparatu i zdjęć.

Wszystko piękne, ale dla nas najbardziej istotna jest w tej chwili nadchodząca aktualizacja systemu Motoroli Xoom do wersji 4.0 ICS. Ta, zgodnie z rozpiską producenta, ma się pojawić – na pewno dla modeli „WiFi-only” – w drugim kwartale bieżącego roku (a kwiecień już niebawem!).

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona