Motorola zdradza plany aktualizacji swoich urządzeń do Androida 4.0
Ważne

Motorola zdradza plany aktualizacji swoich urządzeń do Androida 4.0

Pierwszy tablet internetowy Motoroli, model Xoom, był pierwszym tego typu urządzeniem pracującym w oparciu o tabletową wersję systemu operacyjnego Google – Android Honeycomb. To, plus przejęcie przez Google, dawałoby nadzieję, że wszystkie modele tego amerykańskiego producenta będą w pierwszej kolejności otrzymywały aktualizacje systemów do najnowszych edycji. Niestety, jest wielka przepaść między tym, co byśmy chcieli, a rzeczywistością. Ta bowiem okazuje się brutalna dla posiadaczy tabletów Motoroli.

Motorola ujawniła dziś listę urządzeń – zarówno tabletów, jak i smartfonów, które w najbliższym czasie otrzymają „lodową kanapkę”. I tak, wynika z niej, że Android 4.0 na modelach: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition zagości dopiero w trzecim kwartale 2012 roku (przypominam: lipiec – wrzesień). Długo koncern każe nam czekać na aktualizację – kto wie, czy do tego czasu internetowy gigant Google nie wypuści kolejnej wersji systemu – Android Jelly Bean… Niepokojący jest natomiast zapis znajdujący się przy Motoroli Xoom WiFi+3G, który wskazuje na to, że nie wiadomo czy w ogóle Android 4.0 będzie dostępny na ten sprzęt – oczywiście drogą oficjalną (posiadacze wersji „WiFi-only” już od dłuższego czasu cieszą się z tej wersji systemu).

Zanim przejdziecie do przyjrzenia się poniższej liście przedstawiającej sprzęt oczekujący Androida 4.0 wraz z przewidywanymi terminami rozpoczęcia procesu aktualizacji, warto wspomnieć, że jeszcze w tym miesiącu, tj. w marcu, na polskie półki sklepowe trafią dwa tablety Motoroli: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition.

motorola android 4.0 ics update motorola android 4.0 ics update

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona