Motorola Xoom:…czyste wariactwo czy błąd? | Tabletowo.pl

Motorola Xoom:…czyste wariactwo czy błąd?

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli pamiętacie moje niedawne narzekania na cenę Motoroli Xoom, czyli $799,99 to przygotujcie się na szok. Cena z przed kilku dni jest niczym w porównaniu z obecna ofertą sieci BestBuy. Jeśli koniecznie chcecie mieć Xoom’a jak najszybciej to już 17 lutego rozpocznie się przed sprzedaż i przyjmowanie zamówień. Cena jest naprawdę wyjątkowa i oczywiście sieć oferuje także sprzedaż ratalną na bardzo korzystnych warunkach. Nic, tylko kupować.

Tak, kochani… dobrze widzicie – Motorola Xoom ma kosztować tylko $1.199,99! (to już oficjalna informacja/promocja – sprawdźcie sami) Dodatkowa opłata $20,00 by odblokować kartę Wi-Fi nadal obowiązuje.

Cóż więcej można napisać… Mam nadzieję, że to błąd albo taki sposób reklamy i 17.02 faktyczna cena będzie niższa. W przeciwnym bowiem wypadku wygląda to na bardzo kiepski żart. W tej chwili wygląda to tak, że cena $799,99 to „promocja” z dopłatą operatora i umową, $1.199,99 zapłacimy bez kontraktu (dłuższego niż miesiąc). Obie ceny są w każdym razie śmieszne. Kwota 800 dolarów podana pierwotnie już sprawiła, że podniosły się głosy niezadowolonych klientów, pukających placem w czoło. Jeśli te ceny potwierdzą się w rzeczywistości to nie wiem czego oczekuje Motorola ale mam nadzieje, że nie sprzedaży bo tej raczej nie będzie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona