Motorola Xoom 2 już wkrótce ujrzy światło dzienne? | Tabletowo.pl

Motorola Xoom 2 już wkrótce ujrzy światło dzienne?

Dołącz do dyskusji 0

Federalna Komisja Łączności (ang. Federal Communications Commission, FCC) coraz częściej staje się źródłem przecieków dotyczących najnowszych gadżetów. Każdy producent elektroniki zobowiązany jest do przesłania egzemplarza urządzenia, które ma trafić na rynek do komisji i pozostawienie jej go do zatwierdzenia.
Dokumenty każdej inspekcji publikowane są w Internecie gdzie, jak zapewne się domyślacie, są ogólnodostepne.

Motorola dostarczyła FCC nieznany tablet, który jest nieco szerszy, lecz krótszy od modelu Xoom, obsługuje sieć LTE 4G, CDMA, Wi-Fi oraz Bluetooth. Znacząca różnica wymiarów pomiędzy tajemniczym urządzeniem a Motorolą Xoom podpowiada, że przed sobą mamy jego następcę – Xoom 2.

Jeśli wierzyć plotkom, Motorola Xoom 2 pojawi się na rynku pod koniec tego roku i będzie wyposażona w czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3. Informację tę potwierdziło pojawienie się tabletu na przeprojektowanej stronie produktów Motoroli oraz reklama amerykańskiej sieci Verizon, której gwiazdą było nieznane urządzenie, przez dziennikarzy określone właśnie jako Xoom 2.

Pojawienie się Motoroli Xoom 2 w komisji FCC zwiastuje rychłą prezentację tabletu. Trzymamy kciuki, aby rzeczywiście tak było.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona