Czy to jest Motorola Xoom 2? Update: raczej nie, ale…

Kobieta, którą widzicie na powyższym zdjęciu, najprawdopodobniej trzyma w dłoni Motorolę Xoom 2. Do takiego wniosku doszli dziennikarze, którzy porównali informacje dotyczące następcy pierwszego tabletu z Androidem 3.0 Honeycomb z jego wizerunkiem przedstawionym na filmie opublikowanym w sieci przez amerykańskiego operatora Verizon.

Wiemy na pewno, że nieznany tablet pracuje pod kontrolą systemu Android Honeycomb, ponieważ w pewnym momencie reklamy widać było charakterystyczny ekran odblokowywania i pulpit. Reszta urządzenia do złudzenia przypomina Xoom, lecz jest nieco wyższe, oczko kamery położone jest w innym miejscu, a logo Motoroli (duże “M”) zniknęło z tylnego panelu.

Film będący źródłem dzisiejszych spekulacji został zablokowany i oznaczony jako “prywatny”. Znaczy to, że nikt poza winowajcą, operatorem Verizon, nie może go zobaczyć. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać. Jest na co, ponieważ, jeśli wierzyć plotkom, Motorola Xoom 2 wyposażona będzie w czterordzeniowy układ nVidia Tegra 3 o niebywałej mocy.

YouTube Preview Image

Czy Wam też wydaje się, że modelka przedstawiona na fotografii nie jest zbytnio zainteresowana urządzeniem, które trzyma w dłoni? :)

UPDATE:

Wcześniej wspomniany film już działa. Niestety, wiele wskazuje na to, że nie jest to Motorola Xoom 2, a tablet OEM, który wkrótce pojawi się w ofercie amerykańskiego operatora Verizon. Jednak… w sieci pojawił się głosy, że może to być urządzenie wyprodukowane przez HTC. Czyżby Puccini?

źródło

Komentarze

 • KISS

  niezła sztuka ta….. Motorola :P
  kto się ze mną zgadza to prosze podnieść łapke ;)

 • 2marekm

  Nawet dwie łapki podnoszę :).

 • pseudo

  ja też!!! ale i tak będę czekał na połączenie tegry 3 i win 8! a ktoś może wie jaka częstotliwość taktowania ma tegra 3???

  • Zex

   za http://en.wikipedia.org/wiki/Nvidia_Tegra
   a dla leniwych:
   Tegra (Kal-El) seriesProcessor: Quad-core ARM Cortex-A9 MPCore, up to 1.5 GHz
   12-Core Nvidia GPU with support for 3D stereo (12 unified shaders)
   Ultra Low Power GPU mode
   40 nm by TSMC
   Video output up to 2560×1600
   NEON instruction sets from ARM
   1080p H.264 High Profile video decode
   The Kal El chip (cpu + gpu) to be about 5 times faster than Tegra 2
   To be released in the second half of 2011

 • hi-tec maniak

  Witam,dzisiaj dotałem ofertę z T-Mobile przedłużenia umowy blueconnecta na następne 2 lata z abonamentem 89pln(15gbp pakiet) z Motorolą Xoom za 499pln,oczywiście z niej skorzystałem i teraz już tylko czekam za moim pierwszym tabletem:)))

 • Post został zaktualizowany o nowe informacje! :)

 • Lost

  A ja widziałem na tvn chyba pierwszą u nas reklamę Motoroli ‘ksum’ :)

 • Cóż, ja mam tylko tyle do powiedzenia, że ma dziwne usta. Ładniutka

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona