Motorola Xoom 2 jeszcze w tym roku za 400 euro. Bez AICS - Tabletowo.pl

Motorola Xoom 2 jeszcze w tym roku za 400 euro. Bez AICS

Tabletowo.pl Motorola Xoom 2 jeszcze w tym roku za 400 euro. Bez AICS Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Dotychczas na rynku tabletów internetowych Motoroli nie wiodło się zbyt dobrze. Od momentu rynkowego debiutu pierwszego tego typu urządzenia amerykańskiego producenta, na świecie sprzedało się niecałe milion sztuk modelu Xoom (250 tysięcy w Q1, 440 tysięcy w Q2 i 100 tysięcy w Q3). Motorola nie chce się jednak poddawać i już niedługo zaproponuje potencjalnym klientom kolejny tablet. Będzie nim model dotychczas znany pod pseudonimem Xoom 2 Media Edition lub Fleming (MZ609). Dziś okazuje się, że będzie to Motorola Xoom 2 (ciekawie jak zatem nazwany zostanie sprzęt, który do tej pory tak nazywaliśmy – z ekranem 10,1″…).

W gazetce irlandzkiego oddziału Carphone Warehouse pojawiła się właśnie Motorola Xoom 2. Dowiedzieliśmy się z niej trzech dość istotnych rzeczy. Pierwsza to moment premiery urządzenia – na pewno przed świętami Bożego Narodzenia. Druga natomiast to wersja Androida, pod kontrolą którego będzie pracował najnowszy sprzęt – nie będzie to Ice Cream Sandwich, a wcześniejszy Android Honeycomb 3.2. Kolejna sprawa to cena Xoom 2. Ze wspomnianej gazetki wynika, że cena Motoroli Xoom 2 w wersji „WiFi-only” będzie wynosiła 400 euro.

I to by było na tyle. Na więcej informacji odnośnie najnowszego tabletu Motoroli musimy jeszcze trochę poczekać. Wszystko jednak wskazuje na to, że do jego rynkowej premiery zostało maksymalnie kilka tygodni.

Dzięki Lost za podesłany link!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona