Wiemy dokładnie, jakie jeszcze smartfony zaprezentuje w tym roku Motorola 21

Wiemy dokładnie, jakie jeszcze smartfony zaprezentuje w tym roku Motorola

W ostatnich latach coroczny plan wydawniczy Lenovo nie był przepełniony smartfonami z serii Moto. Jednak w tym, 2017, rynek – dosłownie – zaleją nowe Motki. Dzięki najnowszemu przeciekowi wiemy bowiem, że w przygotowaniu jest aż dziewięć urządzeń.

Tegoroczne portfolio Motoroli składać się ma łącznie z pięciu serii: Moto ZMoto XMoto GMoto E oraz Moto C. Pierwsza z nich jest najważniejsza, bo flagowa. I jak wynika z poniższego zdjęcia, w tym roku zadebiutują dwie nowe Zetki: Moto Z2 Play i Moto Z2 Force. Tak, wygląda na to, że Moto Z nie doczeka się następczyni. Ale może nawet to i dobrze, ponieważ wówczas do Polski trafi oferująca znacznie więcej wersja Force.

W przygotowaniu jest także Moto X4 z 5,2-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD (1080×1920; ppi=424) oraz podwójnym aparatem głównym. Będzie to więc pierwszy smartfon Motoroli z tym rozwiązaniem (choć nie jedyny, zaplanowany na ten rok). Na razie jednak nie wiemy, na jaką konfigurację zdecydował się producent, ale miejmy nadzieję, że również oprogramowanie zostanie wystarczająco dopracowane (to bowiem druga połowa sukcesu).

Największym zaskoczeniem jest jednak seria Moto G, ponieważ wydawało się, że Moto G5 i Moto G5 Plus będą jedynymi jej przedstawicielkami w tym roku. Tymczasem okazuje się, że w przygotowaniu są także Moto G5S z 5,2-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD (1080×1920; ppi=424) oraz Moto G5S+ z 5,5-calowym ekranem Full HD (1080×1920; ppi=401) i podwójnym aparatem głównym.

Dla mniej zamożnych klientów przygotowano z kolei Moto E4 i Moto E4 Plus oraz Moto C i Moto C Plus. Więcej na ich temat dowiecie się z podlinkowanych artykułów.

Wiemy dokładnie, jakie jeszcze smartfony zaprezentuje w tym roku Motorola 22
Takie smartfony zaprezentuje jeszcze w tym roku Motorola

Jak oceniacie plan wydawniczy Motoroli na ten rok?

Aktualizacja, 16.05.2017:

Evan Blass zwrócił właśnie uwagę, że choć na widocznym powyżej zestawieniu nie wymieniono Moto Z2, to smartfon też pojawi się na rynku:

*Na zdjęciu tytułowym Moto Z (pod linkiem znajdziecie jej recenzję)

Źródło: @evleaks