Motorola Moto X4 może zadebiutować nawet i za pół roku | Tabletowo.pl

Motorola Moto X4 może zadebiutować nawet i za pół roku

Dołącz do dyskusji 0

Już nie mogliśmy się doczekać, już przebieraliśmy z niecierpliwości nóżkami, bo byliśmy przekonani, że Moto X4 zadebiutuje 30 czerwca. Jednak na kilka dni przed domniemaną premierą, jak grom z jasnego nieba, gruchnęła wiadomość, że premierę odwołano, bo rzekomo Qualcomm nawalił. Pomyśleliśmy więc, że smartfon zostanie zaprezentowany nieco później. Ale nikt nie spodziewał się, że aż tak późno.

Trzeba przyznać, że straszne zamieszanie panuje wokół tej Moto X4. Już oczami wyobraźni byliśmy na konferencji, podczas której Motorola prezentuje ten smartfon, a tymczasem okazało się, że będziemy musieli sobie trochę jednak poczekać na oficjalną premierę. Ale nikt nie myślał, że aż tyle. Według najnowszych doniesień, urządzenie zadebiutuje bowiem dopiero w czwartym kwartale 2017 roku.

Przy „dobrych wiatrach” może to być więc październik, a przy mniej „sprzyjających” nawet dopiero grudzień. Trzy miesiące to wbrew pozorom strasznie dużo czasu. Na pewno nie jest to dobra wiadomość dla tych, którzy przymierzali się do zakupu tego smartfona – szczególnie, że zapowiada się on naprawdę interesująco (domniemaną specyfikację znajdziecie na końcu artykułu).

Z drugiej strony, do momentu premiery, a właściwie wprowadzenia Moto X4 do sprzedaży, urządzenia z wyższej średniej półki oraz tegoroczne flagowce zdążą już sporo stanieć, więc smartfon może mieć sporą konkurencję. Trudno na obecnym etapie choćby szacować jej cenę, ale gdybym musiał próbować, to obstawiłbym, że Motka będzie kosztować ~2000 złotych. A nawet trochę więcej, jeżeli rzeczywiście dostanie wymieniony niżej procesor.

Specyfikacja Motoroli Moto X4

  • 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920; 424 ppi),
  • ośmiordzeniowy (8 x Kryo 260; 14 nm) procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,0 GHz z układem graficznym Adreno 512,
  • 4 GB RAM,
  • 64 GB pamięci wewnętrznej,
  • obsługa kart microSD,
  • podwójny aparat główny Smart Camera,
  • obudowa ze szklanymi pleckami, a do tego pyło- i wodoszczelna (norma IP68).

*Specyfikacja w większości oparta jest na przeciekach, aczkolwiek kilka z ww. informacji zostały (oczywiście nieoficjalnie) „potwierdzone” przez producenta (to te podkreślone)

Źródło: VentureBeat

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona