Motorola Moto X Force dostaje Androida Nougat | Tabletowo.pl

Motorola Moto X Force dostaje Androida Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Pogłoski o tym, że zeszłoroczna Moto X Force ma zostać „wkrótce” zaktualizowana do Androida 7.0 pojawiały się w sieci od stycznia. Właściciele tego modelu czekali więc na ten moment stosunkowo długo. Ale oto jest – Android Nougat dostępny do pobrania dla urządzeń kupionych w wolnej dystrybucji.

Motorola X Force (a zgodnie z poprzednim nazewnictwem Lenovo Moto X Force) została zaprezentowana w Polsce w lutym zeszłego roku. To, czym wyróżniała się spośród konkurencji był wzmacniany ekran, który rzeczywiście się nie tłukł. Testerzy mieli niekłamaną przyjemność ze zrzucania tego telefonu z wysokości, turlania po schodach i niby-przypadkowego upuszczania na beton.

Naszą recenzję znajdziecie tutaj.

Dobrze, że Motorola wywiązała się ze swojej obietnicy dostarczenia tej aktualizacji. Wszystkie dobrodziejstwa Androida Nougat lądują na ten model w postaci paczki o wadze 977 MB. Zanim przystąpimy do zainstalowania nowej wersji systemu, warto upewnić się, że mamy wystarczającą ilość czasu – jak donosi nasz Czytelnik, przy optymalizacji ponad 200 aplikacji, cały proces trwał ~20 minut.

Nie jest to może Android 7.1, który trafi na Moto X Play i Moto X Style, ale podejrzewam, że właściciele Motoroli X Force nie będą kręcić nosem i na tę wersję Nougata. Ci, którzy kupili smartfon w salonie telefonii komórkowej wraz z umową, naturalnie będą musieli jeszcze trochę na nią poczekać.

dzięki Rafał!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona