Motorola Moto G9 Power – smartfon z dużą baterią można teraz kupić taniej albo wygrać w konkursie!

Dla części osób poszukujących dobrego smartfona, kluczowym czynnikiem przesądzającym o zakupie, jest wytrzymała bateria. Motorola Moto G9 Power ma taką, jest teraz dostępna w niższej cenie, ale można ją też wygrać w konkursie!

Motorola Moto G9 Power w walentynkowej promocji

Smartfon Motorola Moto G9 Power od początku pokazywała się w Polsce od pozytywnej strony. Ten model ze średniej półki początkowo miał być sprzedawany w cenie 999 złotych, ale na samym początku dostępności w naszym kraju, podjęto decyzję o ustaleniu ceny na poziomie 899 złotych. Już wtedy był to całkiem dobry typ dla osób poszukujących telefonu z solidną baterią. Teraz jest jeszcze lepszym wyborem, ponieważ Moto G9 Power można kupić w promocji za 699 złotych!

Promocja ruszyła dzisiaj (5 lutego) i potrwa do 18 lutego. Motkę znajdziemy w niższej cenie we wszystkich większych elektromarketach, w tym na stronach Media Expert oraz na głównej stronie motorola.com.

Konkurs, w którym masz szansę wygrać Moto G9 Power!

Motorola, z okazji Walentynek przygotowała specjalny konkurs, w którym będzie można wygrać dwie sztuki smartfona Moto G9 Power – w sam raz dla nas i naszej drugiej połówki. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, które pojawiają się na fanpage’u Motoroli i profilu marki na Instagramie, a później podzielić się wynikami testu na siłę naszego związku na Instastories. 14 lutego odbędzie się specjalny stream, podczas którego Motorola ogłosi 3 zwycięzców, którzy otrzymają smartfony.

Przy okazji, chcemy Wam powiedzieć, że testujemy Moto G9 Power w naszej redakcji. Dziś smartfon zaliczył wyczerpującą podróż z włączoną nawigacją z Warszawy do Sopotu i z powrotem. Kto wie, jakie jeszcze wyzwania stoją przed baterią o pojemności 6000 mAh? Wszystkiego dowiecie się z naszego Instastories na Instagramie – zapraszamy!