Motorola Moto G2 będzie 5-calowym phabletem z dobrą specyfikacją i ceną?

Na Tabletowo, jak wiecie, piszemy o tabletach i zahaczamy również o tematykę phabletów. Jednak na pewno słyszeliście o smartfonie Motorola Moto G, który przyciąga niską ceną i świetną optymalizacją. Wszystko wskazuje na to, że kolejna generacja tego urządzenia będzie już łapać się w nasze ramy, ponieważ ma mieć 5-calowy ekran oraz dużo ciekawsze podzespoły.

Motorola została kupiona przez Lenovo, ale wszystko wskazuje, że dobre rozwiązania z czasów rządów Google będą kontynuowane. Jednym z nich ma być Motoroloa Moto G2, która według przecieków zostanie zaprezentowana już 4 września. A co w niej zobaczymy?

Moto G2 ma mieć 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p, 8-megapikselowy aparat główny, głośniki stereo na przednim panelu oraz slot na kartę MicroSD. Poza tym możemy się spodziewać 4-rdzeniowego Snapdragona 400, 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 lub 16 GB pamięci wbudowanej. Prawdopodobnie będą również dostępne wymienne tylne panele, dzięki czemu będziemy mogli spersonalizować swój phablet.

Jeśli specyfikacja Was nie zachwyca to muszę przypomnieć, że cena będzie prawdopodobnie bardzo atrakcyjna. No i oczywiście optymalizacja będzie stać na świetnym poziomie, dzięki czemu takie podzespoły wystarczą do komfortowej pracy. Oprócz tego możemy się także spodziewać w najbliższym czasie większego phabletu Moto X+1 oraz tabletów od Motoroli.