Ważne

Specyfikacja oraz pierwsze zdjęcia phabletu Moto X+1

W czerwcu Konrad pisał o tym, że Motorola pracuje obecnie nad bardzo ciekawym phabletem. Teraz poznaliśmy jego oczekiwaną specyfikację oraz pierwsze zdjęcia.

Według danych opublikowanych w sieci, Moto X+1 zostanie zaprezentowana czwartego września. To własnie na ten dzień Motorola zaplanowała konferencję, podczas której swoją premierę będzie miał między innymi wyczekiwany przez wielu zegarek Moto 360. Mimo, że do września jeszcze daleko, to już poznaliśmy przypuszczalną specyfikację urządzenia oraz mogliśmy zobaczyć jego pierwsze zdjęcia.

Phablet Moto X+1 ma zostać wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniowy układ Snapdragon 801 2,4GHz, 2GB pamięci operacyjnej, 16GB pamięci na pliki, aparat z matrycą 13-megapikseli nagrywający w rozdzielczości 4K oraz kamerkę do wideorozmów 2-megapiksele.

Moto x+1 benchmark

Urządzenie będzie pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.4.4. Warto zaznaczyć, że powyższe dane pochodzą z benchmarku GFXBenchmark, więc nie są w żadnym stopniu potwierdzone przez producenta. Oficjalną specyfikację Moto X+1 poznamy zapewne dopiero podczas wrześniowej konferencji prasowej.

Zdjęcia przedstawiające przedni panel urządzenia:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona