Pierwszy rzut oka na Motorolę Moto G10 Play

Tak, nadchodzi 10. generacja bardzo dobrze rozpoznawalnej serii smartfonów Motoroli. Model Moto G10 Play pojawił się już na pierwszych wizualizacjach.

Reklama

Motorola Moto G10 Play na grafikach

Przecieki mają to do siebie, że nie muszą być dokładne, ale bywa też, że na długie tygodnie przed premierą ukazują nam nowe urządzenie praktycznie z każdej strony. Motorola Moto G10 Play, choć jeszcze nie ujrzała światła dziennego, już znalazła się w centrum zainteresowania zdolnych grafików z AppVoice. Poniższe wizualizacje przygotowano na podstawie dostępnych szkiców urządzenia o numerze modelu XT-2117.

Motorola Moto G10 Play (fot. AppVoice)

Motorola Moto G10 Play będzie wyglądać lepiej niż podstawowe modele poprzedniej generacji. Tak jak w Moto G9 Plus, zamiast łezki na przedni aparat, smartfon zyska otwór w lewej górnej części ekranu. To znacznie unowocześni wygląd urządzenia, choć wyraźne ramki u dołu i góry ekranu nie pozostawią wątpliwości, w jakim przedziale cenowym będzie operować Moto G10 Play.

Motorola Moto G10 Play (fot. AppVoice)

Sam ekran nie będzie miał żadnych zaokrągleń, zaś jego przekątna wyniesie 6,5 cala. Wychodzi więc na to, że nowa Motka okaże się sporym klockiem, o wymiarach 165,3 x 75,4 x 9,5 mm. W miejscu modułu aparatu grubość urządzenia wzrośnie nawet do 10,4 mm.

Motorola Moto G10 Play (fot. AppVoice)

Nie mamy danych dotyczących tego, jakimi aparatami będzie dysponować Motorola Moto G10 Play. Wiadomo tylko, że obiektywów będzie trzy, a w obrębie wysepki znajdzie się też miejsce na diodę LED.

Motorola Moto G10 Play (fot. AppVoice)

Inne szczegóły dotyczą bocznego czytnika linii papilarnych, wyposażenia w port słuchawkowy czy też baterii o pojemności 4850 mAh.

Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery nowego smartfona Motoroli. Następcę Moto G9 Play spodziewamy się go zobaczyć w listopadzie lub na początku grudnia.