Motorola Moto E7 Plus

Motorola Moto E7 Plus będzie dostępna w bardzo korzystnej cenie

Dzisiaj do sklepów trafił bardzo przyzwoity i dobrze wyceniony średniak od Motoroli, Moto G9 Plus. W informacji prasowej dotyczącej między innymi tego modelu, producent pochwalił się także ceną bardziej budżetowej propozycji, jaką jest Motorola Moto E7 Plus.

Motorola Moto G9 Plus może cieszyć się sporą popularnością wśród tych, którzy będą poszukiwali przyzwoitego średniaka w rozsądnym budżecie. Właśnie z tego słynie seria Moto G. Seria Moto E jest dla odmiany wyborem uderzającym w półkę budżetową kosztującym mniej więcej połowę tego.

Motorola Moto E7 Plus odkryła przed nami karty już kilka dni temu, jednak pewną niewiadomą pozostała cena. Mówiło się, że ten model zostanie wyceniony na mniej więcej 149 euro – równowartość 665 złotych. Można było spodziewać się więc, że w Polsce będzie to 699 lub 749 złotych – niestety, na ogół do przelicznika waluty należy dodać jeszcze kilka(naście) procent.

Motorola Moto E7 Plus za połowę ceny Moto G9 Plus

Tymczasem Motorola Moto E7 Plus udowadnia, że producent dostosowuje ceny do rynku i nie stosuje bezpośredniego przeliczenia walut. Różnica nie jest kolosalna, ale ta budżetowa Motka została wyceniona na 599 złotych – niemal dokładnie połowę tego, ile trzeba zapłacić za model Moto G9 Plus.

Co ciekawe, na ten moment 599 złotych to kwota, którą trzeba zapłacić za poprzedniego budżetowca – Moto E6 Plus. Dostępność sklepowa nadal wydaje się być duża – ciekawe, czy możemy liczyć na jakieś promocje na ten model?

Motorola Moto E7 Plus w obu wariantach kolorystycznych
Motorola Moto E7 Plus w obu wariantach kolorystycznych – Twilight Orange i Misty Blue

Producent nie chwali się w informacji prasowej dokładną datą wejścia Moto E7 Plus do sklepów – jednak zważywszy na fakt, że równolegle opisywana Moto G9 Plus oficjalnie pojawiła się w nich już dzisiaj, to myślę, że na budżetowca nie będzie trzeba czekać zbyt długo.

Motorola Moto E7 Plus – specyfikacja

O wszystkich szczegółach dotyczących technikaliów pisał już Grzesiek – pozwólcie więc, że odeślę Was do jego wpisu. Ja pokrótce powiem, że Motorola Moto E7 Plus została wypoasżona w 6,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD+, procesor Snapdragon 460, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci na pliki.