Moto X Play dostanie od razu Androida 7.1.1, z pominięciem wersji 7.0 - Tabletowo.pl

Moto X Play dostanie od razu Androida 7.1.1, z pominięciem wersji 7.0

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo Moto X Play pojawiło się znów na GFXbench, jednak rzeczą, która jest godna uwagi jest to, że smartfon był testowany z Androidem 7.1.1 na pokładzie. Wydanie aktualizacji do Androida Nougat planowane jest na styczeń 2017 roku.

Wcześniej oczekiwaliśmy, że Moto X Play dostanie Androida w wersji 7.0. Wygląda na to, że plany się zmieniły i Lenovo postanowiło przeskoczyć dwie wersje systemu (7.0 i 7.1), i zaktualizować ten model od razu do Androida 7.1. Być może nie tylko Moto X Play otrzyma najnowszą wersję zielonego robocika. W tej samej kolejce po aktualizację oprogramowania stoją Moto X Force, Moto X Pure i Moto Z Play.

Tabletowo.pl Moto X Play dostanie od razu Androida 7.1.1, z pominięciem wersji 7.0 Aktualizacje Android Lenovo Motorola Oprogramowanie Plotki / Przecieki

Inni producenci smartfonów również postanowili sobie darować aktualizację do Androida 7.0 i niektóre ich urządzenia otrzymają od razu wersję 7.1.1. Tak jest w wypadku Sony, czy update’u Samsunga Galaxy S7.

Moto Z i Moto Z Force już otrzymały Nougata. Dla nich rozpoczęto już dystrybucję edycji 7.0.

zdjęcie tytułowe: z recenzji Lenovo Moto X Play

źródło: theandroidsoul.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona