Z Moto Mods jak z Pokemonami: niby zebrałeś wszystkie, a tu pojawiają się kolejne | Tabletowo.pl

Z Moto Mods jak z Pokemonami: niby zebrałeś wszystkie, a tu pojawiają się kolejne

Dołącz do dyskusji 0

Sporawa już rodzinka modułów dla smartfonów Motoroli ciągle się rozrasta. W lutym podczas MWC w Barcelonie zapowiedziano pojawienie się kilku nowych Moto Mods dla smartfonów z serii Moto Z i Moto Z2, a teraz możemy im się przyjrzeć za sprawą zdjęć, które przekazał jeden z czołowych informatorów w branży.

Jeszcze nie znamy dokładnej daty, od której będziemy mogli liczyć pojawienie się nowych modułów w sprzedaży, ale przynajmniej wiemy, czego się spodziewać. Moto Modsy będą dwa: jeden to głośnik z Alexą, a drugi – przenośna drukarka Polaroida.

Pierwszy moduł zamienia Motkę w głośnik z asystentem Alexa. Oferuje on taką samą funkcjonalność, co Amazon Echo – oczywiście wyłączając zdolności emisji dźwięku, które w tym wypadku będą nieco inne. Za pomocą Alexy będzie dało się jednak robić to samo, co przy pomocy głośnika Echo – czyli sterować inteligentnymi urządzeniami w domu, pytać „internety” o wszystko, co nam przyjdzie do głowy, robić zakupy w Amazonie… oczywiście wszytko po angielsku.

Będzie też Polaroid Insta-share, i jak jego nazwa wskazuje, będzie to moduł, który wydrukuje nam zdjęcie, które wykonaliśmy przy pomocy Moto Z (2). Dla zachowania odrobiny nostalgii, pod wycięciem na aparat smartfonu, znajduje się kolorowa tęcza, nawiązująca do tradycyjnego logo Polaroida.

Jak na Moto Mods przystało, moduły łatwo zainstalować i zdemontować. Nie mamy pojęcia, kiedy pojawią się w sprzedaży, ale zakładamy, że skoro zdjęcia produktów pojawiły się w sieci, to nie będzie trzeba czekać zbyt długo.

Za głośnikiem z Alexą my w Polsce raczej nie będziemy tęsknić, a za modułem Polaroida? Ktoś tu jest fanem drukowania zdjęć zaraz po ich zrobieniu?

źródło: @evleaks przez PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona