Moto G czwartej generacji na kolejnych zdjęciach i to w pełnej krasie

Moto G 2015, która zadebiutowała pod koniec lipca 2015 roku, już wkrótce może doczekać się następcy. Pojawia się bowiem coraz więcej informacji na temat tegorocznej odsłony – zarówno w wersji podstawowej, jak i Plus. Tym razem mamy okazję zobaczyć, jak z zewnątrz będzie się prezentować najnowsza Motka.

Reklama

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy, jest kwadratowy, fizyczny klawisz Home pod wyświetlaczem, w którym z całą pewnością zostanie zatopiony również czytnik linii papilarnych. Ponad ekranem można natomiast zauważyć kolejną nowość, czyli diodę doświetlającą LED, której dotychczas nie spotkaliśmy w żadnej z trzech odsłon Moto G.

Tył także znacznie różni się od tych z poprzednich generacji. Pozostawiono pionowy układ komponentów, ale już „otaczający” go owal jest dużo krótszy i nie „zachodzi” na logo M, jak w Moto G 2015. Nie jest też metalowy, a raczej pokryty szkłem. Ta część nieco przypomina designem LG G5, ale obróconą o 90 stopni i bez drugiego obiektywu aparatu.

Warto tez zauważyć, że klapka (ciekawe czy demontowalna) wygląda na wykonaną z tworzywa sztucznego z delikatną fakturą. W tej kwestii więc niewiele się zmieni względem poprzednich generacji.

Jak Wam się podoba nowa Motka?

Źródło: nowhereelse