Mortal Kombat 11 Ultimate Rambo

Do Mortal Kombat 11 dołączy Rambo! Poza tym spodziewajcie się ulepszonej wersji gry

Czy mamy tu jakichś fanów bijatyk na sali? Jeśli tak, to zapewne zainteresuje ich informacja, że Mortal Kombat 11 (prawdopodobnie najlepsza bijatyka tej generacji) już w przyszłym miesiącu pojawi się na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X wraz z nieoczekiwanym gościem.

Rambo wkracza do gry!

Na dodatek Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 składają się trzy nowe (choć dobrze znane już fanom serii) postacie. Pierwsza dwójka z nich to długo wyczekiwani Rain i Mileena, ale nie ma co ukrywać, że prawdziwą gwiazdą wieczoru jest sam John Rambo! Kombat Pack 2 pojawi się w cyfrowych sklepach 17 listopada tego roku na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Co ważne, głosu wirtualnemu Rambo użyczył nie kto inny jak legendarny odtwórca filmowej roli — Sylvester Stallone! Zwracam na to uwagę dlatego, że w przypadku poprzedniego dodatku, w którym wystąpił między innymi Terminator, Arnold Schwarzenegger zdecydował się nie udostępnić swojego głosu. Swoją drogą już nie mogę się doczekać walki tych dwóch gwiazd na ekranie!

Mortal Kombat 11 zmierza na nową generację

To jednak nie wszystko, bo Mortal Kombat 11 już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na nowej generacji konsol — i to w ulepszonej wersji! Edycja na konsolę Xbox Series X/S i PlayStation 5 ma być bogatsza o lepszą grafikę, wyższą rozdzielczość (dynamiczne 4K), krótsze ekrany ładowania i cross-play pomiędzy generacjami.

Mortal Kombat 11 Ultimate Rambo
Źródło: YouTube

Mortal Kombat 11 Ultimate zawierać będzie w sobie również całą wydaną dotychczasową zawartość podstawowego MK 11, w tym duży dodatek fabularny Aftermath i obydwa Kombat Packi. Razem daje to aż 37 postaci! Warto tu nadmienić, że posiadacze kompletnej wersji Mortal Kombat 11 na PS4 i Xbox One mogą liczyć na bezpłatną wersję gry na konsolach nowej generacji!

Mortal Kombat 11 Ultimate zadebiutuje na rynku również w wersji pudełkowej, już 17 listopada 2020 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X/S (które odpalimy również na Xbox One!).

Zobacz też naszą recenzję Mortal Kombat 11: