Modbook Pro: 13,3-calowy tablet dla wymagających - Tabletowo.pl

Modbook Pro: 13,3-calowy tablet dla wymagających

Tabletowo.pl Modbook Pro: 13,3-calowy tablet dla wymagających Ciekawostki Nowości

Całkiem niedawno na łamach naszego serwisu mogliśmy przeczytać krótką informacje na temat dość nietypowego tabletu jakim jest Modbook Pro. Dziś na stronie producenta pojawiła się aktualizacja dotycząca oferowanego sprzętu. Podwojona zostanie ilość poziomów czułości pióra, pojemność dysku oraz ilość pamięci RAM.

I tak, nowa wersja tabletu została wyposażona w ekran o 1024 poziomach czułości nacisku pióra, co brzmi interesująco, choć moim zdaniem wciąż brakuje tu możliwości obsługi mniej wymagających aplikacji za pomocą palców. Dysk twardy SSD został powiększony z 60GB do 120GB a pamięć RAM z 4 do 8GB w wersji podstawowej. Dostępna będzie też opcja z 16GB RAM i 240GB a nawet 480GB dyskiem.

Do wyboru mamy procesory z rodziny Intela – zaczynając od i5 o mocy 2.5Ghz aż po procesor i7 o mocy 2.9GHz. Całość wyposażona jest w 13,3” ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Sprzęt pracuje pod kontrolą systemu Mac OS X Mountain Lion i umożliwia, dzięki wykorzystaniu technologii Boot Camp, uruchamianie aplikacji dla systemów z rodziny Windows w wersji do Windows 7. O wsparciu dla najnowszego systemu Microsoftu z numerem 8 jeszcze nic nie wiadomo.

Tablet można już dziś zamówić ze strony producenta za bagatela 3500 dolarów w najsłabszej konfiguracji.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona