Już niedługo zagramy w mobilne Westworld. Rejestrując się teraz, zyskamy kilka gratisów - Tabletowo.pl

Już niedługo zagramy w mobilne Westworld. Rejestrując się teraz, zyskamy kilka gratisów

Westworld, który jest jednym z najważniejszych seriali HBO, zyska niebawem swoją własną grę mobilną. To całkiem niezła promocja zbliżającego się wielkimi krokami drugiego sezonu, podobna do tej towarzyszącej premierze Stranger Things 2.

Wydawca Warner Bros. ogłosił, że użytkownicy Androida i iOS mogą już wstępnie rejestrować się w sklepach z aplikacjami mobilnymi, by uzyskać dostęp do dodatkowej zawartości, kiedy gra zostanie oficjalnie wydana na wspomniane platformy. Dzięki temu zyskamy dostęp do bonusowych postaci – pierwszą jest host Lawrence.

Co ciekawe, na specjalnie przygotowanej stronie, przygotowano motywujący system rejestracji, który odblokuje kolejne nagrody dostępne dla osób składających preorder, kiedy tylko więcej graczy dołączy do zabawy.

Aktualnie chętnych do pobrania gry mobilnej jest już 250000, a kiedy subskrybentów będzie dwa razy więcej, odblokowane zostaną dodatkowe monety i klejnoty. Kolejne bonusy będą udostępniane w miarę powiększania się grupy zarejestrowanych.

Gra najwyraźniej będzie przypominać coś na kształt Tycoona, w którym poprowadzimy swój własny wirtualny park rozrywki i spotkamy postaci występujące w serialu. Dokładna data premiery mobilnej produkcji nie jest jeszcze potwierdzona, ale spodziewałbym się jej gdzieś na początku przyszłego miesiąca – jeszcze przed otwarciem drugiego sezonu serialu Westworld na HBO, które zaplanowane jest na 22 kwietnia.

Na podobną reklamę zdobył się jakiś czas temu Netflix, zlecając stworzenie gry mobilnej bazującej na wydarzeniach z serialu Stranger Things. Trafiła ona do sklepu Google Play w październiku zeszłego roku.

Jak umilić sobie oczekiwanie na premierę drugiego sezonu Stranger Things? Ta darmowa gra będzie idealna

źródło: WB przez PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona