Jak umilić sobie oczekiwanie na premierę drugiego sezonu Stranger Things? Ta darmowa gra będzie idealna - Tabletowo.pl

Jak umilić sobie oczekiwanie na premierę drugiego sezonu Stranger Things? Ta darmowa gra będzie idealna

Serial Stranger Things miał swoją premierę w zeszłym roku na Netflixie i niemal od razu stał się jedną z najbardziej charakterystycznych wizytówek tej platformy streamingu wideo. Drugi sezon pojawi się w serwisie 27 października. Do tego czasu niektórzy odświeżają sobie pierwszy sezon, ale zawsze można zabić czas grą powstałą na licencji serialu. Brzmi dobrze?

Stranger Things: The Game utrzymany jest w specyficznej, 16-bitowej stylistyce i jest klasyczną zręcznościówką, typową dla amigowych hitów z lat 80-tych ubiegłego wieku. Gra akcji pozwala kierować poczynaniami głównych bohaterów serialu, zwiedzać przedmieścia i okolice Hawkins oraz mierzyć się z dziwnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nami przyprawiające o dreszcz strachu uniwersum Stranger Things. Każda z postaci ma unikalną umiejętność, dzięki czemu będziemy skutecznie walczyć z wrogami, rozwiązywać zagadki i zbierać różne przedmioty.

Produkcja studia BonusXP jest darmowa i nie wymaga dokonywania żadnych mikropłatności. Dzięki postępom w grze możemy odblokować unikalne materiały – między innymi zdjęcia z planu drugiego sezonu Stranger Things. W dniu jego premiery Stranger Things: The Game zostanie zaktualizowane, zapewne o poziomy związane z dalszymi dziwnymi przygodami dzieciaków z Hawkins.

Fani Stranger Things, pobierajcie! Lepsze to niż oglądać po raz n-ty zwiastuny drugiej serii serialu ;)

Tabletowo.pl Jak umilić sobie oczekiwanie na premierę drugiego sezonu Stranger Things? Ta darmowa gra będzie idealna Android Gry Kultura

źródło: BonusXP dzięki AndroidAuthority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona