#NOCNAZMIANA wspierana przez Mobile Vikings - nielimitowany internet w nocy za dopłatą 19

#NOCNAZMIANA wspierana przez Mobile Vikings – nielimitowany internet w nocy za dopłatą

W ofercie internetu mobilnego Viking Net pojawiła się nielimitowana taryfa nocna. Co to oznacza? I ile trzeba wysypać z sakiewki Vikinga na takie przyjemności?

Przygotowane przez Mobile Vikings taryfy obejmują paczki 15 GB, 40 GB i 80 GB. To są miesięczne limity danych. Za odpowiednio 15 złotych, 35 złotych i 45 złotych, możemy korzystać z internetu do woli, aż nie skończą się powyższe pakiety. Jeśli ktoś woli chomikować gigabajty – nie ma problemu. Pakiety kumulują się bez oporów. Trzeba tylko utrzymywać konto w stanie ważności.

#NOCNAZMIANA wspierana przez Mobile Vikings - nielimitowany internet w nocy za dopłatą 20

Zapominalscy mogą skorzystać z systemu autodoładowań. Działa to na zasadzie polecenia zapłaty, ale nie jest abonamentem, więc korzystając z wolności przysługującej ofertom na kartę, mamy z głowy cykliczny rytuał przelewania pieniędzy na konto Vikingów.

No i chyba najważniejsze wieści dla ludzi, którzy nie śpią po nocach: pojawiła się opcja Viking Najt. Polega na tym, że płacimy 10 złotych za nielimitowane surfowanie między 23:45 a 8:45. Korzystając w tych godzinach z internetu nie uświadczymy efektu „lejka” – prędkość pobierania nie powinna więc spadać. Idealna oferta dla tych, którzy lubią oglądać seriale po nocach w wysokiej rozdzielczości (witaj, Netflixie!).

#NOCNAZMIANA wspierana przez Mobile Vikings - nielimitowany internet w nocy za dopłatą 21

Trzeba jednak pamiętać o jednym, bardzo ważnym szczególe. Mobile Vikings świadczy te usługi w zasięgu własnym operatora Play, co oznacza, że musimy mieć możliwie najmocniejszy sygnał LTE ULTRA tej sieci w miejscu, gdzie zamierzamy z internetu korzystać. W przeciwnym wypadku wybór tej oferty kłóci się z logiką.

Żeby sprawdzić, czy nadajniki znajdujące się w naszym sąsiedztwie podołają naszemu apetytowi na nocne sesje internetowe, można skorzystać z wyszukiwarki stacji przekaźnikowych. A najlepiej postarać się o kogoś, kto byłby gotów użyczyć nam karty SIM Vikinga na dzień lub dwa. Nie ma to jak przekonać się o sile zasięgu jakiejś sieci osobiście.

źródło: Mobile Vikings