Miodzio oferta: jeśli trochę się postarasz, to w Mobile Vikings możesz mieć za darmo no limit i 15 GB internetu | Tabletowo.pl

Miodzio oferta: jeśli trochę się postarasz, to w Mobile Vikings możesz mieć za darmo no limit i 15 GB internetu

Dołącz do dyskusji 0

Pewnie pomyśleliście, że nie ma takiej opcji, aby nie płacić za nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz paczkę 15 GB internetu. Bynajmniej! Wystarczy bowiem trochę się postarać i można mieć taki pakiet w Mobile Vikings całkowicie za darmo.

Mobile Viking uruchomił nowy program lojalnościowy, dzięki któremu klienci będą mogli korzystać za darmo z pakietu, który standardowo kosztuje 25 złotych miesięcznie. Co należy zrobić? Po pierwsze, trzeba być lub zostać Wikingiem i na swoim Internetowym Koncie Abonenta aktywować usługę Autodoładowania. Po drugie, musicie namówić pięć osób na dołączenie do sieci Mobile Vikings. Muszą one jednak w trakcie zamiawiania startera podać Wasz numer telefonu – inaczej nie zostaną policzone i Wasz wysiłek pójdzie na marne.

Kiedy jedna z osób doładuje swoje konto (w sposób określony w regulaminie promocji, który znajdziecie na końcu tego artykułu) kwotą co najmniej 25 złotych, wtedy 10% z niej (po zaokrągleniu w górę do najbliższej kwoty całkowitej) trafi na Internetowe Konto Abonenta polecającego. Zapewne policzyliście w tym miejscu, że w taki sposób (przy założeniu, że każda z pięciu osób doładuje konto za 25 złotych) można uzyskać jedynie 15 złotych. Mobile Viking w takich okolicznościach zwiększa jednak premię do 25 złotych, dzięki czemu polecający może mieć za darmo pakiet za 25 złotych.

Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów Mobile Vikings, korzystających z taryfy „Minuty+SMS+Internet”. Jeśli dobrze rozumiem zapisy w regulaminie, w opisany powyżej sposób można zdobywać złotówki co miesiąc, a tym samym cały czas móc włączać za darmo pakiet za 25 złotych.

Regulamin promocji #ZADARMONIEUMARŁO (plik PDF)

Źródło: Mobile Vikings, GSMOnline

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona